Kuran'daki 50 Bin Yıldan Oluşan Günlerin (Mearic 4. ayet) Sırrı ve Yeni Mucize-2

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > KUR´AN-I KERİM (Bilgi Platformu) > Kur´an-ı Kerim (Moderatör: Yonetim) > Kuran'daki 50 Bin Yıldan Oluşan Günlerin (Mearic 4. ayet) Sırrı ve Yeni Mucize-2
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> KUR´AN-I KERİM (Bilgi Platformu) > Kur´an-ı Kerim (Moderatör: Yonetim) > Kuran'daki 50 Bin Yıldan Oluşan Günlerin (Mearic 4. ayet) Sırrı ve Yeni Mucize-2
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Kuran'daki 50 Bin Yıldan Oluşan Günlerin (Mearic 4. ayet) Sırrı ve Yeni Mucize-2  (Okunma Sayısı 15449 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
T.TAŞPINAR
Üye
*

« Yanıtla #45 : 26 Temmuz 2008, 03:25:40 ÖS 15 »

SAYIN ABDULHAMİT ARKADAŞIM,TABİİ AKLINIZA TAKILAN SORULARLA İLGİLİ AÇIKLAMALARI ELİMDEN GELDİĞİNCE YAPMAYA ÇALIŞACAĞIM.ŞU ANDA ÖZELLİKLE FUSSİLET SURESİ ,BAKARA SURESİ VE NAZİAT SURELERİ İLE İLGİLİ VE DE BU KONULARIN DIŞINDA EK OLARAK DA SUYUN GÖKTEN İNDİRİLMESİ İLE İLGİLİ ARAŞTIRMALAR YAPMAYA ÇALIŞIYORUM.BAZI ÖNEMLİ BİLGİ VE BULGULARA ULAŞTIM.ŞU SIRALAR BUNLARI GELİŞTİRİP YAZIYA DÖKMEYE ÇALIŞIYORUM.
 NOT:ŞU SIRALAR EVİMİ TAŞIDIĞIM İÇİN İNTERNET İLE İLGİLİ SORUNLARIM VAR.FIRSAT BULDUKÇA FORUMA BAKMAYA ÇALIŞIYORUM.
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: