Biliyorum yalnızım!

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... (Moderatör: Yonetim) > Biliyorum yalnızım!
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... (Moderatör: Yonetim) > Biliyorum yalnızım!
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Biliyorum yalnızım!  (Okunma Sayısı 1857 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ultimeexil
Üye
*

HeR NeFiS ÖLüMü TaDaCaKtıR...

« : 17 Mayıs 2008, 06:29:39 ÖS 18 »

Biliyorum yalnızım!

Yalnızlığımı paylaş benimle Ya Rabb!Gönlümün yâri ol,ruhumun ilacı,kalbime ağrı ol da sinemin içine dol;

bırakma beni….

Sen ki yere göğe sığmayıp,bir garibin gönül köşküne giren İlâh!Gördüğüm göz ol,tuttuğum el,bırakma beni!Ben sen de sevgiden geçtim,aşkı ararım,sen benden sevgini esirgeme Ya Rabb!Tut ellerimi,tut gönlümü,dilersen hapset sende her şeyimi, dilersen ruhumu huzura erdir de kilitle bedenimi.Kulluğun bedeliyse,ödemek ibadetim olsun;

bırakma beni…

Sen ki avuçlarım semaya bakarken,gözlerimin yalvardığı Malik!Derdime derman ol,gönlüme hicran ol,yalnızlığımın ürpertisi ol,bırakma beni!Kulun kalbini tebessümle çalarken,ben seni gözyaşımda buldum!Her gözyaşımda Sen döküleceksen,kalbim kedere razı,bedenim hazır işkence acısına,gözlerim razı elbet Seni ağlamaya,hicrana boğ,ağlat beni.Ağlamaksa,ibadetim olsun;

bırakma beni…

Sen ki günah denizine düşmüşken bile nefesimi veren Rahman!Yokluğumsun,varlığım ol,varlığımda ateşim ol,alnıma değen seccadede Sen ol,bırakma beni!En dünya kahrının içinde duamı kabul edip,varlığını ben de yaşatan Sen.Her açılan elimde Seni ben de bulacaksam,duaya muhtaç tut beni!Rahmetinle kuşat,dünya kahrından ırak eyle beni,avuçlarımda biriken tövbelerimin kabulünü sürdür yüzüme,uyumamaksa bedeli gecelerce,razı bu beden.Uykudan mahrumiyet dokunmaz sensizliktense,varsın ibadetim olsun;

bırakma beni…

tut Rabbim,tut ellerimi!...

HeR NeFiS ÖLüMü TaDaCaKtıR...
serender
Emektar Yönetici
*

Dosdoğru ol!

« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2008, 11:31:04 ÖS 23 »

çok güzel senalarda neden bu bölüme açtın ki ulti ninecik:)
hayır yalnız değilsin walla Smiley

amiinn bin kere aminn

'Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz' 5/8
Aysegul
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2008, 12:05:50 ÖÖ 00 »

Aminn.. amin..

"Bırakırsa Allah bizi..
Sevmezse Allah bizi.."

soruları ile dolmalı tüm bedenimiz ki;
hatalarla karşılaşınca,
koruma kalkanımız hemen oluşsun.. oluşabilsin..

Allah razı olsun Ulti ninecimm Smiley
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: