Boykot Ediyorum ...

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... (Moderatör: Yonetim) > Boykot Ediyorum ...
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... (Moderatör: Yonetim) > Boykot Ediyorum ...
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Boykot Ediyorum ...  (Okunma Sayısı 16554 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
vesâir
Süper Aktif Üye

I'm muslim don't panic

« Yanıtla #30 : 14 Haziran 2010, 07:00:16 ÖS 19 »

Annemi ve ona diş fırçasıyla karo taşların arasını çeşitli kimyasallarla temizlenebileceğini söyleyen komşumuz teyzeyi protesto ediyorum (boykot edemiyorum etme ihtimalim bile yok )

"HAK İLE MEŞGUL OLMAZSAN ,BATIL SENİ İŞGAL EDER"
Waşta erva!!
Süper Aktif Üye

« Yanıtla #31 : 27 Haziran 2010, 08:25:02 ÖS 20 »

hayatta ki ben merkezci insanları dehşetle boykot ediyorum...
Seyyid-e Kerbela
Daimi Üye
**

« Yanıtla #32 : 23 Eylül 2010, 04:59:40 ÖS 16 »

Hastayken bile yatagindan zorla kaldirilamsini öngören düsünceleri protesto ediyorum (Bari hastayken rahat birakin yatak keyfini sürelim)

Yürüdügün yolda ayagina batan diken kavusacagin gülün habercisidir!
vesâir
Süper Aktif Üye

I'm muslim don't panic

« Yanıtla #33 : 24 Eylül 2010, 01:59:52 ÖÖ 01 »

tüm eğitim sistemini beceriksiz müdürleri saçmalayan protokolleri ve

Maveraî
Haymatlos..
Genel Yönetici
*

ﺃَﺳْﻠَﻤْﺖُ ﻟِﺮَﺏِّ اﻟْﻌَﺎﻟَﻤِﻴﻦَ

« Yanıtla #34 : 04 Aralık 2011, 02:42:52 ÖÖ 02 »

Rahatça sıkılmadan yalan konuşabilen, bunu alışkanlık haline getirmiş huy edinmiş, kendindeki kirliliği karşısındakine çamur atarak örtme, psikolojik tatmin ve rahatlama adına saldırı yöntemini benimseyip iftiralara başvuran, başkalarını aldatma/kandırmada beis görmeyip mazeretlere sığınan davranışını kılıflandıran, zalim/merhametten yoksun, savunmasız korumasız yaratılmışlara karşı ve hoşlanmadığı herkese karşı rahatlıkla zulmedebilen, kibirli herşeyi bildiğini sanan ve bildikleriyle başkalarına üstünlük taslayan ilmini başa kakan, kendisine Allah tarafından lutfedilmiş kendisine verilmiş şeylere sanki kendi ulaşmış, çabasıyla kazanmış da elde etmiş gibi böbürlenen, alimliği: ilim/eğitim/bilgiyle, bilimsellikle ölçen, cehaleti de: okumamak diplomasızlık algılayan had hudut/sınır tanımaz Allah'dan korkmaz, Allah yokmuş gibi hareket eden, sonrada ahirete inandığını iddia eden, ağzı iyi laf yapıp içi boş kütük gibi olan, dini istismar edip menfaatlerine malzeme yapan, insanları Allah ile aldatan, değerlerini çalan, tecavüzü sadece bedene tene özgü sanıp, kardeş dediklerini kardeşim diyerek yanaşıp ruhuna kalbine aklına tacizde bulunup yıkımlar oluşturan, İslam adına sözler söyleyip niyetini ahlaksızlığını ambalajlayıp süslü gösteren, İslam'dan uzaklaştırıp ateler türeten, bir damla sudan/nutfeden yaratılmış olduğunu unutup ırkını üstün görüp diğer ırklardakilerine üstünlük taslayan, hayat hakkını elinden almaya hak gören müstekbir, faşist, ahlaksız ve tüm bunlara rağmen uyarı ikaz ayetlerinin, cezanın muhatabı değilmiş gibi kendini görüp, cüzdanında yazan dini ibaresine güvenen, ateşin kendisine sayılı gün dokunacağını, seçilmiş özel imtiyazlı topluluktan olduğu zannıyla cenneti (öteki kıldıklarından bağımsız) kendisine tahsis edilmiş gören, diğer tüm inanışlardakiler kadar sorumlu ve Allah katında eşit olduğunu unutan annesi babasıyla genetik geçmiş gibi toplumsal lakabına isme ve diline pelesenk çektiği kelimeye güvenen, İslam (barış, huzur, adalet, eşit hak, özgür irade, ahlaklı erdemli yaşam, selametli kalbe/akla ulaştıran özgür ve cesur bireyler oluşturmak için ölçü/ öğreti/ intizam) dinine dünyadaki en yaman düşmanlardan daha zarar veren, daha tehlikeli bulduğum, yaşantısıyla İslam'a tamamen zıd, aykırı: İslamla alakası olmayıp, kendisini nispet edip duran kendini avutan ahlaksız müslümanları boykot ediyorum.

Sevgim asla zalimlere, cahillere (haddini aşan kendini bilmez/tanımazlara) değildir; adı ne olursa olsun en yaman düşmandır benim için. İslam'a teslim olmuş müminler: dünyanın neresinde yaşıyorsa yaşasın, hangi elçiye iman etmişse etsin, onun saf öğretilerine tutunmaya çabalayarak inancındaki batıl hurafe ve katışımları ayıklamaya çalışan, adı, şehri, cüzdanındaki tanımsal ibaresi ne olursa olsun ancak ve ancak Allah'ı birleyen, haddi aşmış tuğyan etmiş tağutlara, zorba zalimlere boyun eğmeyen, başka ilah/ilahcıklar tanımayıp secde etmeyen, yeryüzünü imar ve insanlığı ıslah çabasında olan merhametli iyi/erdemli/ahlaklı her ferttir. Ahlaksız müslüman olabilir(!)... ki; doludur ama İslam'a teslim olunmuşluk/mü'minlik mümkün değildir. İlahi dinler olarak bilinen, kabul görmüş: Müslümanlık dininden (halkın gelenek, rivayet, algı ve bilgi yanılsaması ile peyda ettiği tahrif/tahrip etmiş oldukları din)Yahudilik dininden/Hristiyanlık dininden vs. vs. olabilirler ama İslam dininden asla! İslam: bu 3'ü de değildir, hepsinin üzerinde ve algılarından uzaktır, çünkü: o kusurdan münezzeh Varlıkca seçilmiştir; bireylerin yanlış yaşantılarının algılarının adı da değildir. Kaynağı Kur'andır Rabb tarafından kalbe inzal olunup okutulan, hikmet sahiplerine, erdemli kişiler arasından seçilmiş(elçi)lere hatırlatılan duyurulan gördürülen. Ve korunan kitap: O'nun katında olan fıtrata/kainata, vicdana/hayata kodlanmıştır; değiştirilemeyecektir. Kırta edilip yazıya geçirilenlerle işaretler (ayet) ulaşabilmek için araçlar olsa da satırlardakiler/kağıda geçirilenler değildir asla korunan, gökten yazılı inmiş gibi metne iman edip akledemeyen hayata ve vicdanına aklına götüremeyen kimselere Kur'an kendini açmayacak üzerine pislik dökülecektir; metinleri/mushafları ya da atalarından duyduklarını kutsayanların.. Hep eksik kalacaktır inanışları, hakikate ulaşmaları. Çelişik, trajikomik savlar türeteceklerdir ne yazık ki kaçınılmaz olarak. Oysa hakikat: güneş gibi parlak, gün gibi aşikar, akla vicdana ters düşmeyen, yalın, ruhu saran, kalbi sıcacık ılıtan/ısıtan ve farklı isimlerden, şehirlerden, zamanlardan farklı dillerden ya da dinlerden (yol, inanıştakilerce de) onaylanmakta aynı sonuca varılmaktadır, varılacaktır da kıyam gününe değin. Okumadan, kitaplara kaynaklara dayanarak başka kişi ve ilimlere tutunmadan (O'nun katından eğitilen) iç öğretisiyle ulaştıklarını delillendiremese de elçiler, özel haller istense olağan dışı şeyler beklense de.. ümmice OKUtulan derin bilgiye eriştirilen doğru kişilerin sözlerini, öğretilerini nidalarını başkalarına/ başkalarınca araçlarla olsa da doğrulayacaktır Allah kuşkusuz... Tuhaf görülecek, anlaşılmaz bulunacak, deli algılanacak elbette geleneğin kaçınılmaz sünneti olarak.. Ezilmişler, yoksullar, düşenlerin yanında olan elinden tutup kaldıran toplumunun acısıyla dertlenen, bataklığının bozulmuşluğunun farkındalığıyla hüznün temsilcisi olan, pazarlanan kadınlar/çocuklar, atılan dışlanan yaşlılara, hayat hakkı her devirde farklı çehreyle alınan (günümüzdeki adı kürtaj) bebelere yanan, zenginleştikçe zenginleşen (faiz sömürüsüyle) yetimi yoksulu ezen mazlumlar türeten müstekbirlere, ırkını tanrı edinen diğer ırktakilerini kulları gören faşistlere, toplumsal sınıflar peyda ettiren tüm izmlere lanet eden, ayağının altına alıp ezen, savaş açan, adaleti, dosdoğru şahitliği ayağa kaldırmaya çalışan tüm elçilere selam olsun! (Hangi isimlerle etiketlenmiş, hangi ülkede hangi renk ve dilde doğmuş ve yaşıyor, hangi devirde gelmiş ve gelecek olursa olsunlar.)

Aynayım, bakanlar beni değil ancak kendini görür..
Maveraî
Haymatlos..
Genel Yönetici
*

ﺃَﺳْﻠَﻤْﺖُ ﻟِﺮَﺏِّ اﻟْﻌَﺎﻟَﻤِﻴﻦَ

« Yanıtla #35 : 01 Ocak 2012, 02:51:43 ÖÖ 02 »

Yoksul ihtiyaç sahiplerine el uzatmayanı,
yetmezmiş gibi bir de azarlayıp gururunu rencide edip itip kakanları,
bu da yetmezmiş gibi daha da ileri gidip 'elini uzatanlara da' mani olanları,
ve boykot etmekle yetinme acziyetini de Boykot Ediyorum!

Aynayım, bakanlar beni değil ancak kendini görür..
kutbay
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #36 : 01 Ocak 2012, 03:59:15 ÖÖ 03 »

Allah sabır versin

Allâhûmme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidinâ Muhammed
vesâir
Süper Aktif Üye

I'm muslim don't panic

« Yanıtla #37 : 02 Eylül 2012, 09:33:08 ÖS 21 »

coğrafya çalışıyorum ders anlatan hocanın biri o kadar hızlı anlatıyorki arada durdurup "ne dedi bu "diye algılamaya çalışıyorum .ki anlayışımada acaip güvenirdim 
Hocayı değişeyim dedim bu seferki o kadar çok "arkadaşlar arkadaşlar "diyorki "dakikada kaç kezarkadaşlar diyor "diye sayarken buldum kendimi
girmek zorunda bırakıldığım tüm sınavları boykot ediyorum Sad

Verda Naz
Aktif Üye

« Yanıtla #38 : 02 Eylül 2012, 09:37:07 ÖS 21 »

coğrafya çalışıyorum ders anlatan hocanın biri o kadar hızlı anlatıyorki arada durdurup "ne dedi bu "diye algılamaya çalışıyorum .ki anlayışımada acaip güvenirdim 
Hocayı değişeyim dedim bu seferki o kadar çok "arkadaşlar arkadaşlar "diyorki "dakikada kaç kezarkadaşlar diyor "diye sayarken buldum kendimi
girmek zorunda bırakıldığım tüm sınavları boykot ediyorum Sad

Güldürdünüz beni yaw.. Cheesy
sabredin bu da geçer ya hu..Wink

Bu dünyası olmayan dinin, öteki dünyası da yoktur..!
ozanca
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #39 : 02 Eylül 2012, 11:19:58 ÖS 23 »

Ay dede yi protesto ediyorum ...
Bugün arabayla gezmeye çıktık feleğim şaştı ...
Önce karşımda gördüm sıkıntı yok hep orda dursa ..
sonra sağıma düştü , şaşırdım
Sonra soluma düşmesi lazımken karşımdan çıktı , ciddi sıkıntı ..
Konunun özeti , benden yol tarifi almayın ...

Not font kurbaa
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: