Bu Sitenin Sakinleri

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... (Moderatör: Yonetim) > Bu Sitenin Sakinleri
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... (Moderatör: Yonetim) > Bu Sitenin Sakinleri
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Bu Sitenin Sakinleri  (Okunma Sayısı 28300 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
filozof58
Daimi Üye
**

« Yanıtla #15 : 24 Şubat 2008, 04:09:21 ÖS 16 »

Ben de hepinize tesekkur ediyorum arkadaslar sagolun.

Acizane fakat halisana gonul muhabbet ister dusuncesinden harektle sizler hakkinda tesbitler yapmaya calistim.Her birinizden ayri ayri tesekkur almak, hakkinizdaki tesbitlerimin dogrulugu ve kimseleri kirmamis olmam bakimindan da sevindirici. Mizahi bir uslupla ele aldigim bu sitenin sakinlerinin hal ve ahvallerini vaktim elverdigince anlatmaya devam edecegiz inseallah. Daha anlatilmayi bekleyen bir cok uye sakinleri var. Tabi bunu hep birlikte yaparsak cok daha iyi olacaktir diye dusunuyorum. Sizlerde buyrun dostlar muhabbet sofrasina...

Insana zehri teneke kupa icerisinde sunmazlar !
narcicegi
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #16 : 25 Şubat 2008, 12:33:55 ÖÖ 00 »

Alıntı
Narcicegi: Eskiden tanirim gonul insanidir. Guzel paylasimlariyla ve tevazusuyla  tanidigimiz guzel yol arkadaslarimizdandir. Aysegul’un çiçek gosterisine meftun omuşa benziyor. Hani diyorumki baskasinin bahcesindeki göz kamaştırıcı çiçeklerden fayda yok kendi evinizi çiçek bahçesine dönüştürme pilanlari kursaniz. Ornegin  limon cicegi.... gerdenya gibi harika cicekleride harmanlasaniz. Neden olmasin Guzel olurdu. Basarilar diliyorum.

Bugün içn duyduğum çok moral verici cümleler.Çok teşekkür ediyorum ...Allah razı olsun!Eski sitede yazdığınız  o güzel cümleleri de unutmuş değilim ve yine  müteşekkirim...

Ayşegül'ün annesine tavsiye ettiğim limon çiçeği ve gardenya bir zamanlar bizim evde de vardı ama artık tabiatta dolaşarak çiçek kokularını hissetmeyi daha çok seviyorum galiba...İlkbahar'ın gelişine az kaldı.Fındık bahçelerinde açan menekşelerin görüntülerini buraya taşıyacağım inş...
filozof58
Daimi Üye
**

« Yanıtla #17 : 25 Şubat 2008, 03:34:24 ÖÖ 03 »

Alıntı
narcicegi
Bugün içn duyduğum çok moral verici cümleler.Çok teşekkür ediyorum ...Allah razı olsun!Eski sitede yazdığınız  o güzel cümleleri de unutmuş değilim ve yine  müteşekkirim...

Estagfirullah, ben tesekkur ederim hepinize.

batın
Süper Aktif Üye

« Yanıtla #18 : 25 Şubat 2008, 10:37:38 ÖS 22 »

tesekkur ediyorum sayın filozof58 kendimi gizledigimden degil  :Smiley  komsumuzun 2 yasında bir cocugu vardı cok severdim onu 2 sene kadar once gecirdigi bir trafik kazası sonucu vefat etti Cry  adı batın'dı ismini ilk duydugumda anlamını bilmiyordum bu vesileyle  ogrenmiştim  Sad
filozof58
Daimi Üye
**

« Yanıtla #19 : 25 Şubat 2008, 10:49:52 ÖS 22 »

Afedersiniz, batın ın sizin için üzücü bir hatırasının oldugunu bilmiyordum. Allah u Teala o yavrumuza rahmet eylesin.

Sizi tebrik ederim. hayatını kaybetmiş olan komsu çocugunun ismini yaşatıyorsunuz.

batın
Süper Aktif Üye

« Yanıtla #20 : 26 Şubat 2008, 01:43:10 ÖS 13 »

Alıntı
Afedersiniz, batın ın sizin için üzücü bir hatırasının oldugunu bilmiyordum. Allah u Teala o yavrumuza rahmet eylesin.

estğ.rica ederim konusmak nasip olmadı nerden bilebilirdinizki.Rabbim  hem annesine hemde kendine rahmat eylesin, anneside aynı kazada vefat ettide.

Alıntı
Sizi tebrik ederim. hayatını kaybetmiş olan komsu çocugunun ismini yaşatıyorsunuz.

tesekkur ederim  :-[
bbetull
bbetull
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #21 : 26 Şubat 2008, 02:36:53 ÖS 14 »

Betul: Bir fobisi varki sadra şifa  oda  etle yapilmis taze bamya yemegi. Betul bir gun misafiriniz olursa sakin yanılıp şaşip etli taze bamya yemegi ikram etmeye kalkışmayın. Benden söylemesi. demedı demeyın benı dınleyın.

Filozof bütün güzel sözleriniz için teşekkür ederim ve unutmamışsınız daha önce yazdığımı gerçekten bamyayı sevmiyorum. :-[Bilmeyenler bu atfın nereye olduğunu öğrensinler.
Bİr ramazan iftara davetliyiz.Sabırsızlıkla bekliyoruz iftarı. Yemekler geldi balık ve bamya blush Hem bamya yemem hem de balık.Bamya üstelik etli bamya ki etli yemekde sevmem Tongue Ama ev sahibi heyecanlı bide yeni evli ilk kez pişirmiş bamya çok sevinçli. Nasıl derim ben bamya sevmem hele etli yemek yemem diye (balık mevzuuna hiç girmiyorum Smiley ) Mecbur yedim bamyayı ama ben mi bamya yedim bamya mı beni yedi onu tarif edemem.Hayatımın ilk ve son bamyası oldu.Sevmiyorum diye ev sahibinin hevesini kırmaya deymezmiş.Ben yedim bişi mi oldu hayır yedim bitti en azından onun hevesi kırılmadı :-[ Ama gerçekten sevmiyorum. Bir daha da böyle bir tecrube yaşamak istemiyorum.İnsanın sevmediği bir şeyi yemesi gerçekten kötü bir duygu :Smiley
ozanca
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #22 : 26 Şubat 2008, 05:36:00 ÖS 17 »

Sayın Betül sizdemi evcilleştirilmiş ot yiyenlerdensiniz ...
Ben etcilim ...
Kesinkes hatta ...
Gerci rejimdeyim bu ara ...
Yiyecek yemek bulamıyorum ...
Dayandım tavuga ...
Et ama yavan bir et Smiley
Selamlar ...

Not font kurbaa
bbetull
bbetull
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #23 : 26 Şubat 2008, 09:56:50 ÖS 21 »

Hayır et yerim ama yemeğin içinde et,kıyma cıksssss blush
Ama ot dediğiniz şeyleri de severim.Otlar lezzetlidir hem de sağlıklıdır Smiley
dideigiryan
Daimi Üye
**

« Yanıtla #24 : 01 Mart 2008, 03:36:39 ÖÖ 03 »

Sayın filozof58 beni de unutmadığınız için size çokkk teşekkür ediyorum..(bana da iyi geldi narçiçeği ablam gibi)

(talia sağolsun haber verdi.)ben de artık zaman ve fırsat buldukça yeni sitemize katkı da bulunmak isterim sizler gibi inş

Mevt idam değil tebdil-i mekandır,
Kabir ise,zülumatlı bir kuyu ağzı değil
nuraniyetli alemlerin k
sülfile
Aktif Üye

حركة المقاومة الاسلامية

« Yanıtla #25 : 17 Aralık 2008, 12:39:29 ÖÖ 00 »

Uyarı: bu konuya en azından 120 gündür herhangi bir cevap verilmedi.
Cevap vermek istediğinizden emin değilseniz, size ilgili yeni bir konu açmanızı öneririz.

Ayyyyy çok güldüm. Cheesy
Sayın edit "yani sitenin renkli kişileri üzerinize alınınız" önce eleştiriye senden başlayayım.
Yaw sitede kim yazıyo valla site sanıldığındanda sakin.
Siteyi yel götürse gider, sel alsa millet düğün eder.
1 haftadır sitede dış kapıya mandallık yaptım içeri giremedim meramımı yazdım bir allah'ın kuluda yazık yaw şu insan evladına demedi.
Maşşallah giren çıkan bellisiz yazan sen, ben, hatce, meryem.
Neysem gelelim sadete
Çok tanımam insanları zaten normal bir konuşma sitilim olmadığından polemiğe giremeyeceğim insanıda yazmam burada. Wink

Önceliklen

Kararsız: Tutturdu bir kariyer diye ha evinizde begonya ha kararsız değil siteye girmek netle olan ilişiğini kesti eminim tüm alakası haftada bir tozunu almaktır modemin uyuz şey nolcak. Tongue

Eliflemra: O ayrı terane, bir kere nerede olduğu belirsiz habire ip değiştiriyor mübarek. Elif yazdı görünüyosa bilki alıntılardan alıntı beğen tarzında konuya dalmıştır onada erinip sonuna kadar alıntılayamayıp  tıkla oku yazmıştır. Teknik insan ya kendisi. Ağır abla, erkek fatma, ali kıran baş kesen  :Smiley

Ser: Ya varya bu kız olmasa site ayvayı yediydi maşşalah bir koltukta çok karpuz her yere yetişiyo sağolsun benim getir götür işlerime bile baktı gerçi laftan anlamıyo o kadar dedim renk sevmem arkadaş beni ağır olarak tanıt ama eli durmamış keratanın Angry

Qani: Aynı düşünmüyoruz ama aynı şeylere gülüyoruz sevdim kendisini okuyorum yazmışsa ki buda iki haftada bir gibi bir döneme rast geliyo. Adı proletaryan ama bir kapitalist tembelliği var bence üstünde, ne zaman ataleti atar o zaman dünyaya 1 mayıs gelir yada siteye Smiley

Ozanca: Siteye girdiğim günden beri
Yazılarını en keyifle okuduğum kişi.
Dizi dizi peş peşe...
İmlalı hatasız içten,
Birde alemde layla layla dolaşmasa.
Hayırlısıyla kendine gelse.
Maharet gün boyu sitede olmak değil yazmaktır düsturunu ödev edinse.
Birde bazen kendi düşüncesinde görüş gücünü yitirmese...

Nakarat:
Hep beraber.
Bütün dünya buna inansa bir inansa hayat bayram olsa
Doritosla ve çitosla ve ....
Yok bu başka şarkıydı.
Neyse
Selamlar...

Hamiş:)))))))))))

Maxpayna: Ya sitede en acıdığım kişi geç girer, az yazar, avatarı çirkin, düşünceleri hiiiiiç cilalı değil, herkes ona takılıyo oda hemen kabul modunda, etrafını çakma enteller sarmış ama o içinde saf anadolu kişisini taşımaya çabalıyo, adam uğraşmış didinmiş kendine net aleminde isim yapmış onuda kimse doğru telaffuz edemiyo, yazık yani sanki siteye sonradan eklenmiş gibi belkide hayata sanki devri yanlış yaşıyor Smiley

Aslında çoook insan var ben flaşları üzerlerine çekenlerden başladım arkası yarın, öbür gün, bilemediniz bir hafta, olmadı gelecek ay kısmetse gelecek;)

Görüşürüz...

Ya kalkın direnin cemaat çocuklar ölmesin, yada susun saklayın korkuları çocuklar görmesin!!!
maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #26 : 17 Aralık 2008, 02:02:15 ÖÖ 02 »

Alıntı
sülfile
Maxpayna: Ya sitede en acıdığım kişi geç girer,

sende işten eve saat 22 de dönersen geç girersin. olamadıkki ev kızı................

Alıntı
sülfile
az yazar,

2590 mesaj ile forumda en çok konuşan kişi sıralamasında 3. oluyorum az yazar diyor. (1. serender 2. ozanca) Cheesy
bakma emeklilik çağım geldi pisti genç nesillere bıraktım.
bazen de yazasım gelmez hiçbişey işte o dönemler hayalet modundayımdır...

Alıntı
sülfile

facebook da bu avatara 7 kişi harika dedi 1 kişi iyi görünüyor dedi. başka olumsuz cümle kuran yok be.
tabii; sana, senin anormal çocukluk çagını hatırlattıgı için rahatsız edici geliyordur. sabun yala geçer hiçbirşeyin kalmaz Cheesy

Alıntı
sülfile
düşünceleri hiiiiiç cilalı değil,

yıkama yağlama servisimiz yok ki cila çekelim
pratik işlevsel ve ergonomik olsun iş hallolsun, mesaj iletilsin cila gerek yok.....

Alıntı
sülfile
adam uğraşmış didinmiş kendine net aleminde isim yapmış onuda kimse doğru telaffuz edemiyo,

sülfile desem herkes anlar dimi Smiley valla herkes kestirmeden söyleyiveriyor max max max gel gel gel Cheesy

Alıntı
sülfile
 yazık yani sanki siteye sonradan eklenmiş gibi belkide hayata sanki devri yanlış yaşıyor Smiley

bak burda dogru dedin gibi. yanlış bir devir yaşıyorum
nerede benim dinazorlarım
aslında emekli olmalıyım. bir üst makama yazayım benim emeklilik yaşım geldi tekaut oldum hala burdayım yahu Smiley

sözün özü tasvir oturmadı be bana.
saygılar

eliflamra
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #27 : 17 Aralık 2008, 02:41:12 ÖÖ 02 »

Alıntı
Eliflemra: O ayrı terane, bir kere nerede olduğu belirsiz habire ip değiştiriyor mübarek. Elif yazdı görünüyosa bilki alıntılardan alıntı beğen tarzında konuya dalmıştır onada erinip sonuna kadar alıntılayamayıp  tıkla oku yazmıştır. Teknik insan ya kendisi. Ağır abla, erkek fatma, ali kıran baş kesen 

hangi atasözünü yazsam bilemedim
besle kargayı... uyar gibi
erinmeyip bütüüüüün haberleri okuyup İlgili haberleri alıntı yapıyorum bizahmet  TIKLAYINIZ Smiley

Alıntı
Ağır abla, erkek fatma, ali kıran baş kesen 
kimi kırdım kestim biçtim vsss :Smiley   40 kere söyleyince olurmuş(ilk söyleyenlerden başlarım ona göre  Wink )
serender
Emektar Yönetici
*

Dosdoğru ol!

« Yanıtla #28 : 17 Aralık 2008, 03:05:28 ÖÖ 03 »

teşekkür ederim sülfile kopyala yapıştır çok iş sayılmasa da paylaşmayı seviyorum ondandır.. saolasın .. kırmızı da uyarı gibiydi .. ama seninle ilgilendik.. siteden değil özelden değil mi Smiley hem de en büyüğümüz...

en güzel ozancayı tanıttın maşallah varya..

max evet çok yoğun, işleri çok. yoksa hele onun hamitle demokrasi tartışması tarihe geçmişti. müsait olsa performansı en iyidir..yine olacak inşallah..bariz özelliği dürüstlüğüdür. dolayısıyla güvenilirdir.

elif bizim halkla ilişkiler müdürümüz... herkesi hisseder.. anlar .. sezer.. iyi kardeştir.. candır..

ayşegülüM: benliğini aşarak tırnaklarıyla kazıtarak bulduğu hakikatine yine tırnaklarıyla toprak eşeleyen, görüntüsünü  farkettirmeyen büyük kahramanımızdır...
(sen okuma can toprak attım yüzüne)

nar çiçeğiM: Abladan öte annedir. içinde yaşayan. olgun seviyeli ama hep güvenilen limandır.. itiraf ediyorum msn de muhabbetinden en çok haz aldığım kişidir..

kararsız ile ışığıM özgün ve orjinalliğin bu sitedeki iki ismidir. cins kafa der ya İ.özel onun gibi.. biraz daha emek inşallah..

Hamit abi: kendine ait penceresiyle hayrda koşuşturan adamdır.. keşke o pencere azcık daha açılabilseydi... iyi anlamda dedim. yani biraz daha muhabbet vs. olsaydı..

Karine : Allah ondan razı olsun.  mükafatı cennet olsun.. maşallahı var. yine iyi tanıyamadığım için kişiliği hakkında bişey diyemeyeceğim.. azcık daha bizden hissedebilirsin kendini...resmi geçit bitti:)

duaekseni: de yine çok çok takdir ettiğim ama oda resmi geçitte kalmış.. evet dua ekseni burası bi aile...bağımız kardeşliğimiz...sende bizdensin..

havzen: gayretli ve samimi maşallahı var son günlerde aranıyorsun haberin olsun...

ona müsadenizle "hanzala" demek istiyorum.. çok fazla aktif olamasa da arkada birikmiş bir tecrube gördüğüm erbain kardeşi de dikaktle takip ediyorum .. daha sık okumak isterim .. faydalanmak isterim. yine teskin bir ruh olarak tanımlayacağım ender kişilerden...

hattaphamza: dolu ve heyecanlı. türü tükenmek üzere olan gençlerden... maşallah kardeş .. Allah razı olsun..

Talia: sana bilerek en sonu ayırdım: ince, nazik, kibar ve hassas bir yürek.. iyiki seni tanımışım... konuşmak söylemek istediklerini hep farklı yollarla dile getiren iyi bir can.. güzel dost...

(diğerleri kusura kalmasın devam edeceğim.. vakit çok geç oldu.)
ve saol sülfile hatırlattığın için..

'Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz' 5/8
ozanca
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #29 : 17 Aralık 2008, 09:58:27 ÖÖ 09 »

Evvela teşekkür ederim Sayın Sülfile ..
Sanırım iyi bir şeyler söylemişsiniz ...
Zatımda nasiplenmiş bu şeylerden ...
Velakin takıldıgım nokta "imla " noktası ...
Vay be Kulakları çınlasın İlkokul öğretmenim Meryem Hoca Hanım ...
Virgülü bile 1 hafta anlatmıştı bana anlamam için ..
Yarım soluk nasıl olur kavramakta zorlanmıştımda ...
İşin doğrusu öğrencilik hayatım boyunca en zorlandığım derstir ..
Türkçe ve Edebiyat ...
Nefret ötesi bir duygu vardır hala içimde ..
Özne , yüklem , sıfat, edat , virgül vs ne demektir ne işe yarar ...
Komposizyon yazacagız giriş , gelişme , sonuç ...
Kuralsız olmak o zamandan içimde varmış demekki ...
Hasılı aslında imlasız biriyim ben ...
Diğer konulara hiç girmeyelim ..
Global kriz siteyide vurabilir ...
Netice itibariyle ...
Teşekkürler bacalı Hamiş ...

Selamlar ...

Not font kurbaa
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: