sitede hiç Mesaj niye yok?

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > HOŞGELDİNİZ > Hoşgeldiniz > Eleştiriler (Moderatör: Yonetim) > sitede hiç Mesaj niye yok?
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> HOŞGELDİNİZ > Hoşgeldiniz > Eleştiriler (Moderatör: Yonetim) > sitede hiç Mesaj niye yok?
Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: sitede hiç Mesaj niye yok?  (Okunma Sayısı 14362 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
movsar
movsar
Daimi Üye
**

zorlaştırmayın,,kolaylaştırın bea

« : 24 Mart 2011, 01:54:46 ÖÖ 01 »

ben ne zaman siteye girsem  hiç yeni mesaj yok ,yoksa  siteye giren veya hiç  mesaj yazan yok mu ?  fena bi site de değil burası niye hiç giren ve katılım sağlayan hiç yok ?  şaşırdım trışka sitelerde bir sürü  abuk sabuk şeyler var  güzel yerlerde de kimseler yok gibi ?

FECR
Genel Yönetici
*

Selam Hidayete Tabi Olana

« Yanıtla #1 : 24 Mart 2011, 11:31:53 ÖÖ 11 »

Öncelikle foruma hoş geldiniz.Üyeliğiniz hayırlı olsun
Son zamanlarda forumdaki durgunluğun olduğu bir gerçek.İnş. bundan sonra forumu daha canlı ve dinamik haline hep beraber getireceğiz.

movsar
movsar
Daimi Üye
**

« Yanıtla #2 : 24 Mart 2011, 08:13:58 ÖS 20 »

önünüze geleni yasaklarsanız bu iş olmaz..... İslami sitelerin hastalığı budur ve ben bile şahsen sade bu yüzden İslami sitelerden  usandım ...çünkü ya Geyik konular yada Hurafe yazılar yüzünden   gına geldi..

vesâir
Süper Aktif Üye

I'm muslim don't panic

« Yanıtla #3 : 25 Mart 2011, 12:19:17 ÖÖ 00 »

Smiley çoook paylaşım olması çoook faydalı kılmıyor siteleri
forumlarda ki paylaşımların okunma oranları ile sitemizi karşılaştırdığımızda ne denli zengin içerik barındırdığı ortaya çıkar diye düşünüyorum

önüne gelenin yasaklandığı nerden çıkardınız ? size tavsiyem başlıkları incelemeniz ve siteyi tanımanız göreceksiniz burda geyik ve hurafe barınmıyor ..fakat farklı düşünelere yer veriliyor
hoşgeldiniz
vesselam

"HAK İLE MEŞGUL OLMAZSAN ,BATIL SENİ İŞGAL EDER"
bbetull
bbetull
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #4 : 25 Mart 2011, 12:19:27 ÖÖ 00 »

evvela hoş geldiniz.
merak etmeyin içiniz rahat olsun önümüze geleni yasaklamıyoruz.
sadece deniz her zaman dalgalı olmaz bazende durgundur.
bizde durgun zamanlarımızdayız,şimdilik... Wink
movsar
movsar
Daimi Üye
**

« Yanıtla #5 : 26 Mart 2011, 12:06:07 ÖS 12 »

Dini sitelere  Karşı bir Müslümanım

kutbay
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #6 : 26 Mart 2011, 12:08:59 ÖS 12 »

Dini Sitelerde Nasıl bir yol izleniyor ve bu yolun yanlışları nelerdir?
Nasıl bir yol izlenmeli ?

Allâhûmme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidinâ Muhammed
Waşta erva!!
Süper Aktif Üye

« Yanıtla #7 : 26 Mart 2011, 12:29:20 ÖS 12 »

Dini sitelere  Karşı bir Müslümanım

Evvela hoşgeldiniz diyeyim.Size tahmin edebileceğiniz belkide sorulmasını beklediğiniz klasik bir,iki soru

yönelteyim;Madem karşısınız neden buraya üye oldunuz,ikinci sizi bu denli tepkili kılan sebepleri

öğrenebilirmiyim?Sadece merak  benikmisi,umarım buradan memnun ve uzun süreli kalırsınız.Smiley
movsar
movsar
Daimi Üye
**

« Yanıtla #8 : 26 Mart 2011, 12:43:37 ÖS 12 »

Dini sitelere gire gire böyle oldum..el-hamdulillah müslümanım ...
buraya girdim çünkü burada hiç hak etmediğim halde buranın sahipleri beni YASAKLADILAR...
mesajlarımın takibini yapın anlar ve görürsünüz...bana birisi özel mesaj göndermiş sen de eski Yasaklananlardan mısın diye sormuştu bende EVET  dedim .Artık  gerçekten SOĞUDUM...
Ben şimdi İmanımı kurtarma derdindeyim...

maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #9 : 26 Mart 2011, 01:14:00 ÖS 13 »

önünüze geleni yasaklarsanız bu iş olmaz..... İslami sitelerin hastalığı budur ve ben bile şahsen sade bu yüzden İslami sitelerden  usandım ...çünkü ya Geyik konular yada Hurafe yazılar yüzünden   gına geldi..

kaç kişi hangi sebeplerden dolayı yasaklanmış listesini verirseniz memnun olurum yoksa müfteri olursun (hakanaleper bak bende osmanlıca kelime kullandım )  Cheesy

ayrıca islamı iyi bildiğini düşünerek diyorum ki herhalde herkese herşey serbest değildir. elbette reel hayatta olduğu kadar sanal hayatta da yasaklar sürgünler olabilir.
ne demiş atalarımız;

kaşınan kaşınır...!!!
  Wink
movsar
movsar
Daimi Üye
**

« Yanıtla #10 : 26 Mart 2011, 02:37:42 ÖS 14 »

Filistinde Bosnada, Keşmirde ,Çeçenyada, İrakda ,Afganistanda ve dünyanın 4-1 yanında Müslümanlar kaşınmak istediği için mi Kaşıdılar ?? vay be mantığını sevsinler ..Serde güce iteat olunca bir yerden açık verecek.....

maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #11 : 26 Mart 2011, 11:42:28 ÖS 23 »

Alıntı
movsar
Filistinde Bosnada, Keşmirde ,Çeçenyada, İrakda ,Afganistanda ve dünyanın 4-1 yanında Müslümanlar kaşınmak istediği için mi Kaşıdılar ?? vay be mantığını sevsinler ..Serde güce iteat olunca bir yerden açık verecek.....

Roll Eyes ben alakayı kuramadım kuran varsa beri gelsin...
arkadaşım bir islamii sitelere vurup bir amerikaya afganistana irana sıçramasan diyorum konular arası o kadar bağlantısız geçiş yapıyorsunuz ki derdini net anlatamıyorsun. 

konumuz şu :

kaç kişi hangi sebeplerden dolayı yasaklanmış listesini verirseniz memnun olurum yoksa müfteri olursun
  Wink

sen buna cevap verirmisin lütfen ...!!!

kutbay
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #12 : 27 Mart 2011, 12:26:59 ÖÖ 00 »

Movsar Kardeşim faydalı paylaşımlarınızı bekliyoruz inşallah. Lakin paylaşım yapayım derken paylama içerisinde olmayalım. Ola ki bir fikriniz düşünceniz var memnuniyetle bu düşünceyi istişare edebiliriz. Ya siz doğru yolu gösterirsiniz ya da düşüncenize farklı düşünceler üreten müslüman kardeşimiz.

Ağzımızın tadı bozulmadan faydalanalım inşallah.

(Not: bu sözlerim ile sizin agresif ve geçimsiz bir kişi olduğunuzu vurgulamak istemedim. Sadece site içinde barındırmayacağımız kişiler kardeşliği riske edecek, bu gibi sitelerden illallah dedirtecek hareket ve hakaretlerde bulunacak üyelerimiz olacaktır.)

Tekrar hoşgeldiniz der hayırlı paylaşımlar dilerim.

Allâhûmme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidinâ Muhammed
movsar
movsar
Daimi Üye
**

« Yanıtla #13 : 27 Mart 2011, 08:53:27 ÖÖ 08 »

kutbay  ...  bende sen ve senin gibi kardeşlerimi kırmak için asla  kırıcı ve küstah bi tavır içinde olmayı kendime yakıştırmam.. eyer ki sen ve senin gibi hüsniyet sahibi Din kardeşlerimi rencide etmişsem hepsinde Özür diler Helallik dilerim...
Ben asla Din Kardeşine edepsizlik ve saygısızlık yapacak biri değilimdir.. selametle kalın.

FECR
Genel Yönetici
*

Selam Hidayete Tabi Olana

« Yanıtla #14 : 27 Mart 2011, 10:24:25 ÖÖ 10 »

sayın movsar

Bu forumla ne gibi sıkıntı yaşadın bilmiyoruz ama sanki bana yanlış anlama var gibi geliyor.İslamidüşünce forum adı başka bir site daha var.Yoksa o siteyle ilgili bir sorun mu oldu?.O sitenin bizim siteyle gerek fikri gerekse ameli olarak birlikteliği yok.Bir ara o siteye göz atmıştım ki oranın ekseni ile bizim sitenin ekseni taban tabana zıt diyebilirim

Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: