Pakistan'da Kurban Bayramı (İHH-2010)

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > İSLAMİ BİLGİLER (Bilgi Platformu) > İslami Bilgiler ve Konular > Kurban > Pakistan'da Kurban Bayramı (İHH-2010)
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> İSLAMİ BİLGİLER (Bilgi Platformu) > İslami Bilgiler ve Konular > Kurban > Pakistan'da Kurban Bayramı (İHH-2010)
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Pakistan'da Kurban Bayramı (İHH-2010)  (Okunma Sayısı 10517 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
feyza
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #15 : 02 Aralık 2010, 09:16:08 ÖS 21 »

Allah razı olsun,hayrınızı kabul etsin dua ekseni kardeşim..
duaekseni
Aktif Üye

« Yanıtla #16 : 03 Aralık 2010, 05:13:46 ÖS 17 »

eyvallah sevgili feyza,

FECR hocam tam tahmin ettiğiniz gibi resimleri max kardeşim asacak ama öyle karıştırmışım ki içinden çıkamadı:) yorgun argın birde bu iş için zahmeti olacak.bundan sonra yardım teklifinde bulunmaz mı bimem:)

aslında iran,kudüs,orta avrupa seyahatlerimin döküman ve resimleride var paylaşılacak ancak fırsatım olmadı.GAP bile yarım kalmıştı.inşallah rabbim kolaylaştırır bir yol bulursam paylaşmaya gayret edeceğim.

dua ile.

aaa ben direk cevap vermek için ikinci sayfaya girdim ama bir kısım resimlerin asıldığını farkedemedim.demek resimleri çözdükçe max asacak:)

"Hasbunallah ve ni'me'l-vekil"
esen
Süper Aktif Üye

"lalüebkem"

« Yanıtla #17 : 04 Aralık 2010, 10:40:48 ÖS 22 »

maşallah dua ekseni ,çokda güzel anlatmışsınız zevkle okudum..
demet tezcana değinecem bende harika bir hanımefendi kendisi,kayseri ihh olarak ist. gittiğimizde çok ilgilenmişti kitabını yazdığı şule yükselle tanıştırmaya götürmüştü bizi
gerçekten çok verici ,sakin insana huzur veren bir duruşu vardır demet hanımın burdan sizin aracılığınızla selamlarımı ileteyim inşallah
ayrıca çokda şanslısınız dua ekseni ihh aracılığıyla gitmek başka bi ayrıcalık bence insan gerçekten önemsendiğini hissediyor çünkü:D ,bi ihh gönüllüsü olarak mütevazi olamıyacam:)
bende inşallah arakandaki yetimhane açılışına gitmek istiyorum (dualarınızla)..
tekrar paylaşımlarınız için allah razı olsun ,allaha emanet olun inşallah..

cici sözlerine karşılık çıkarıp masalarına koyacağımız bir din taşımıyoruz yüreğimizde
maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #18 : 05 Aralık 2010, 02:55:35 ÖS 14 »

yeni resimler asılmıştır bilginize arkadaşlar... Smiley

duaekseni
Aktif Üye

« Yanıtla #19 : 06 Aralık 2010, 01:26:27 ÖÖ 01 »

sevgili esen rabbim sizdende razı olsun.inşallah sizin görüp,hissettiklerinizide paylaşmanızı bekleriz.hayırla gidip dönün.

max kardeşim teşekkür ederim zahmetleriniz için

"balık tutmayı" öğrendim resimleri asabiliyorum:) ama forumda bir gariplik mi var benmi beceremedim bilmem!
zira eksik olan resimleri ilgili yerlere yerleştirmek istedim yazıyı bir türlü sabit tutamadım.balıklar foruma dağılmış galiba yazı elimden kayıp gitti:)
bende her bölümün en altına eksik olan ilgili resimleri astım.bu seyahatname yazısı hepten bulmaca gibi olduya hayırlısı...

"Hasbunallah ve ni'me'l-vekil"
maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #20 : 07 Aralık 2010, 12:59:33 ÖÖ 00 »

estağfurullah zahmet değil bilakis memnuniyetle yardımda bulundum.
bu arada foruma bir "duaekseni çelebi" bölümü mü açsak ne yapsak... Smiley
sizde bu gezi ve binlerce fotoğraf arşivi varken anıları yaz yaz resimleri diz diz bitiremeyiz Smiley
ama balık tutmayı da öğrettimya içim rahat Smiley (napayım 3000 resim cümlesini duyunca kaçacak delik aradım)  blush  Smiley

Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: