SİTE HAKKINDA birkac öneri...

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
  İslami Düşünce Platformu > HOŞGELDİNİZ > Hoşgeldiniz > Eleştiriler (Moderatör: Yonetim) > SİTE HAKKINDA birkac öneri...
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

İslami Düşünce Platformu > HOŞGELDİNİZ > Hoşgeldiniz > Eleştiriler (Moderatör: Yonetim) > SİTE HAKKINDA birkac öneri...
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: SİTE HAKKINDA birkac öneri...  (Okunma Sayısı 1601 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hakanalper
Daimi Üye
**

bana gelince; düşmanlarmdan daha fazla ya$ayacagm!

« : 20 Ağustos 2010, 09:15:59 ÖS 21 »

benim site hakkında birkac onerim olacak..

1. neden sitenin girisinde ya da en ust kısmında ramazanın gelişi ile alakalı bir logo vs yok? olmazsa olmaz degil tabiki.. ama olması latif olur kanaatindeyim?

mesela bunun gibi

2. İmsak - iftar vakitleri ve hatta bayram vakitleri ile alakalı yine en ust tarafta , sabit sekilde, forumun içinde bi kısım degil de bunların hemen altında bir yerlerde bir resimli link vs olsa.. zannımca cok faydalı olur kanaatindeyim.

az önce prof. google den "2010 ramazan bayram namazı" diye arattım.. ilk 3-4 sırada cok sıradan, alelade forumlar cıkıyor..

bir faaliyette bulunmak cok guzel ve gerekli ama onun butunleyicisi ise muhakkak ki taleb edenle faaliyeti bulusturmaktır.. yani insanla bulusturdugumuz surece cok daha isabetli olacak demektir calısmalar.. gayretler.. ve bence sitede bu tip guncel, ve sureli yenilikler bize yarar saglar kanaatindeyim..

devam edecek...

İz telâkkavnehu bi elsinetikum ve tekûlûne bi efvâhikum mâ leyse lekum bihî ilmun ve tahse... Nur-15
kutbay
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2010, 12:08:27 ÖÖ 00 »

gayet güzel bir düşünce her ne kadar geç kalmış olsak ta bu düşünceyi değerlendireceğiz inşallah...

Rabbim razı olsun

Allâhûmme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidinâ Muhammed
kutbay
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2010, 01:40:06 ÖÖ 01 »

Resmi hallettik Rabbimin izniyle
İmsak saatleri hususunda araştırma yapıyorum, gerek siteye yavaşlama ve gerekse güvenlik açısından sıkıntı çıkarmayacak durumda olursa onu da koyarız inşallah...

Allâhûmme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidinâ Muhammed
TaLiA
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2010, 01:44:48 ÖÖ 01 »

öneri güzel

uygulumada güzel olmuş..

elinize sağlık...
hakanalper
Daimi Üye
**

bana gelince; düşmanlarmdan daha fazla ya$ayacagm!

« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2010, 12:32:38 ÖS 12 »

evet cok guzel olmus.. elinize saglık.. tam istedigim gibi olmus

imsakiyelerin vs de yavaslamaya neden olsa bile,  bu birilerinin siteden faydalanmasını istiyor isek gerekli diye dusunuyorum:)

takdir sizin..

İz telâkkavnehu bi elsinetikum ve tekûlûne bi efvâhikum mâ leyse lekum bihî ilmun ve tahse... Nur-15
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!
Bu Sayfa 0.06 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu