merak işte .. :)

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... (Moderatör: Yonetim) > merak işte .. :)
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... (Moderatör: Yonetim) > merak işte .. :)
Sayfa: 1 ... 5 6 [7]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: merak işte .. :)  (Okunma Sayısı 43986 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
vesâir
Süper Aktif Üye

I'm muslim don't panic

« Yanıtla #90 : 20 Ağustos 2010, 05:23:44 ÖS 17 »

rabbim selamet versin serender  yazsanda yazmasanda seni seviyoruz
hem ben zaten senin eski eklediğin paylaşımları bitirmedim henüz
bendece herkez bir hayr /kazanç sorgusu yapmalı bünyesinde bende bu sitenin fayda vermediğini /yada zarar verdiğini düşündüğüm gün gelmeyeceğim  elbette
belki burada çok cazip bi çalışma başlatırız ve serender i cezbeder bu durum bilmiyorum zor ama imaknsız değil inş

"HAK İLE MEŞGUL OLMAZSAN ,BATIL SENİ İŞGAL EDER"
bbetull
bbetull
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #91 : 21 Ağustos 2010, 03:03:00 ÖS 15 »

Merhaba Betül.

giderken denilen merhabaya nasıl cevap verilir bilmiyorum Smiley

bu konuya karışmak istemezdim ama slmını görünce yazmadan edemedim.

serendere yapılan ısrarı, ısrar edenler adına anlıyorum ama neticede serender kendisi için hayırlı olacağını düşündüğü bir karar vermiş.
bir şeye hayır dedikten sonra ısrara maruz kalmayı sevmediğimden olsa gerek düşündüklerimi içimde tutamadım..
gel çağrısı serendere duyulan sevgiden kaynaklandığı için herkes kendince haklı. ama serender bizm için doğru yada yanlış ama kendisi için inandığı bir karar vermiş..

ve serender şayet niyetin gerçekten gitmekse arkana dönüp bakma.merak edip buraları okuma.yanlıiş anlaşılmayım şunuda söyleyim deme..ben gidiyorum diyip iyi niyetle burada cevap yazman senin gitmene ve dolayısıyla kararını uygulamana engeldir..mesela bana cevap vermemekle başla Wink
sancaktar_13
hikmet varoldu
Üye
*

« Yanıtla #92 : 12 Mayıs 2011, 07:12:37 ÖS 19 »

iyi ki merak etmişim bu konuyu.meğer ne dostluklar yaşanmış maşallah...

Talia'nın da dediği gibi:

gönül dostlarına, gönülden selamlar...

selam ve dua ile

haticeguney
Daimi Üye
**

« Yanıtla #93 : 22 Mayıs 2011, 01:47:42 ÖÖ 01 »

gecenin bu vakti rüya gibisiniz.hatırlandığımı bilmek çok güzel.yıllar sonra hala ismimi burada görmek beni duygulandırdı.ben hiçbirinizi unutmadım.herşey çok güzeldi.dostluklarda kavgalarda...tatlı kavgalar Smiley.hararetli tartışmalar :)sonrasında gelişen güzel dostluklar.hiçbirini,hiçbirinizi unutmadım.ama yazamadımda.azda olsa bazen uzaktan izleyebildim.eski günlere dönmeyi isterdim.kadro neredeyse hep burada.inşallah hiç kopmazsınız.bende arada gelir görürüm sizi. :)tüm dostlara selam olsun.sevgiyle kalın...

Abdulhamit abiyi yeni duydum.çok çook üzüldüm.yeri cennet olsun inşallah.hepimizin başı sağolsun..
bbetull
bbetull
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #94 : 24 Mayıs 2011, 03:16:34 ÖS 15 »

eskilerden unutulmayan biri; ''hatice güney '' seni buralarda görmek güzel oldu. Wink
TaLiA
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #95 : 24 Mayıs 2011, 03:19:46 ÖS 15 »

hatice, kendini unutturmaya çalıştın pek başarılı olamadın Smiley

seni burada görmek gerçekten çook güzel...

e artık sık sık uğrarsın dimi  Afro
kutbay
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #96 : 26 Aralık 2011, 03:27:18 ÖS 15 »

ilk günkü gibi etkili...

Allâhûmme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidinâ Muhammed
serender
Emektar Yönetici
*

Dosdoğru ol!

« Yanıtla #97 : 13 Nisan 2012, 03:13:19 ÖÖ 03 »

Wayy....

Ben islamisiteye üye olalı ne kadar oldu bilmiyorum. Şimdi maxın verdiği linkten tıkladım açtım ocak 2004 de üye olmuşum. Gelip bakıp gidenlerdendim. Kimden olduğunu hatırlamadığım onlarca mesaj almışımdır. O zamanlar internet ve chat hakkında küfür diye nitelenebilecek kadar katı düşünüyordum. Ana sayfada Betülün eklediği yazıları kaliteli buluyordum. Feyza abla zaten harikaydı. Sonra o sıralar bir vakıfta o vakfın düşüncesine ters birşeyler söyledim sanırım. Ordaki dinleyicilerden biri internetteki bir siteden -kendi düşüncelerine ait bir site- den link verdi. Oku-aydınlan hesabı. Bende cevap yazdım. Sonra internette cevap yazmanın küfür olmadığını farkettim.Smiley. Milli görüşcü siteden sıkıldım. Zaten takip ettiğim eski siteyede bir iki yazmaya başladım derken...

Yazı yazmak konusunda hala bi çekingenlik var üzerimde... Ne okudum ki ne yazayım hesabı.. Pat küt bi kaç yorum yazı sayılmaz tabikide.... Çok dolduğum zamanlarda ilk defa yazdığım bir yazıyı "Sakın kızlarınızı kuran kursuna göndermeyin" yazısını bu eski sitede paylaştım. İlk defa ciddi ciddi paylaşmaya değer vermemin adıdır. Derken binlerce mesaj yazıvermişim....

Site ve paylaşımlar ve dostluklar benim içinde çok değerlidir. Burda asla unutmayacağım anlar-günler-geceler paylaştık. Üzüldük-sevindik-güldük....

Reelde tanışmayla sanalda -uzun süreli ama- tanışma arasında belirgin bi fark yok. Hülya abla ve Ayşegül ile tanışmamış olsaydımda bişey değişmezdi. Yani görmüş olmak bişey değiştirmiyor. Zaten onları tanıyordum. Ve itiraf edeyim en yakın arkadaşlarım bile bu sitedeki eski dostlarım kadar beni tanıyamaz... Hemen her konuda ne düşündüğümü burdakiler tahmin edebilir. Yada her şeyi konuştuğumuz için bilir yani Smiley)))

Bu konuyu böyle sabitleyelim .. Ne güzel bi ilaçmış yahu....

Rabbime binlerce teşekkürler ve hamdlar olsun harika dostlarım-kardeşlerim olduğu için...

....

'Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz' 5/8
Seyyid-e Kerbela
Daimi Üye
**

« Yanıtla #98 : 07 Haziran 2012, 11:23:40 ÖS 23 »

Cevap Verebilirem??

Galiba verebilirem.. Neyse ben cevap verem!!

Indi ben nezaman nasil üye oldum bilmiyimki bildigim birsey var oda vesair hanim ablam burayi sürekli överdi her firsatta islami düsünce ha islami düsünce (duymasin artik gina gelmisdi diyebilirim) hasili kelam Allah icin sevdigim ablami kiracagima kafami kirarim emrivaki bir halle üye oldugumu hatirliyroum.. Arada nadiren ablamizin gönlü olsun torba dolsun diye böyle bi göz ucuyla bakardim.. ama gercekden yigidi öldür hakkini yeme! Vesair ablada beni bilir forumlara yabanci bri degilim ama buraya hakikatte yabanci kaldim. Cünkü alisa gelmisim tam aksine bir ortam hem candan hem yandan dersem alinmayin.. Acikcasi normalde ben espiriyide seven gülmeyide güldürmeyide seven biriyim ama burada bir asalet var gülüsleri kahkahalar degil tebssümler kapliyor.
yani bu zamana kadar gördügümü söylüyorum coluk cocugun oyun parki degil coluk cocugun bos vakit gecirecegi ortam degil. akli selim kisilerin hakikatten oturup kalkmasini bildigi bir yer begendim begenmesinede bi türlü istedigimi agiz tadiyla yapamadim ona yaniyorum.. eee oda sizin sansiniza buraya üye oldukdan cok kisa bir süre sonra alisa gelmisin disinda bir hayat maratonuna basladik kusur bakmak yok siz. Nette cok vakit harcaya bilsem inanin bunu en cokda burada harcamak isterdim.. Neyse ben konuyu fazla uzatmiyim. Vesair hanim abla okursan bu yazilariii devami bende kalsin..
sözlerin sonuna gelirken aklima Ömer Karaoglunun Dönecegiz Mekke isimli eseri geldi

Donecegiz, donecegiz
Vahyin kalbi donecegiz
Gelecegiz, gelecegiz
Mekke bir gun gelecegiz

Dönecegim dönecegim
Elbet bir gün dönecegim
Gelecegim gelecegim
Islami düsünce bir gün gelecegim...

Olamdiysa olmus olsun sonra alinirim (saka saka)

Yürüdügün yolda ayagina batan diken kavusacagin gülün habercisidir!
TaLiA
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #99 : 10 Ekim 2012, 04:30:28 ÖS 16 »

şööyle bir baktımda hala bu konuya yazmayanlar var  Roll Eyes

e merak ediyoruz ya Hu  Smiley
ozanca
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #100 : 10 Ekim 2012, 05:02:06 ÖS 17 »

Vay be ...
Resmen duygulandım ...