Ölçünüz nedir?

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
  İslami Düşünce Platformu > HOŞGELDİNİZ > Hoşgeldiniz > Eleştiriler (Moderatör: Yonetim) > Ölçünüz nedir?
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

İslami Düşünce Platformu > HOŞGELDİNİZ > Hoşgeldiniz > Eleştiriler (Moderatör: Yonetim) > Ölçünüz nedir?
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Ölçünüz nedir?  (Okunma Sayısı 1158 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
m.ufukalp
Mehmet Ufukalp
ÜYELİĞİ SİLİNDİ
*

« : 09 Mart 2009, 09:42:00 ÖÖ 09 »

Bir kaç mesajım hiç bir açıklama yapılmadan silinmiş. Üstelik silinmiş mesajların bulunduğu depo denilen yerde bile bulunmuyor.
" Mümin, elinden ve dilinden emin olunan kimsedir." düsturuna uyuyor mu bu davranış?
Yazdıklarımız bazılarının fikrine uygun düşmüyor olabilir. Fikirlerinize uygun olmayan mesajları sileceğinize dair bir kuralınız mı var? Varsa, neden bunca farklı fikirler serdedilebiliyor?
kutbay
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #1 : 09 Mart 2009, 10:19:25 ÖÖ 10 »

s.a. sevgili kardeşim,

cuma günü sitemizin bulunduğu serverde bir problem yaşanmıştır.

Günlük yedekler alınmasına rağmen 23 şubat tarihi itibariyle yedeklemelerde problemler olmuştur.
tüm çalışmalarımıza rağmen 22 şubat tarihli dataları yükleyebildik. Bu tarih sonrasındaki hiç bir resim ve yazı kurtarılamamıştır. Bu nedenledir ki bahsettiğiniz resim ve yazılar kayıptır.

Hakkınızı helal edin

Allâhûmme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidinâ Muhammed
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!
Bu Sayfa 0.05 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu