Forum hakkında eleştiri ve öneri

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
  İslami Düşünce Platformu > HOŞGELDİNİZ > Hoşgeldiniz > Eleştiriler (Moderatör: Yonetim) > Forum hakkında eleştiri ve öneri
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

İslami Düşünce Platformu > HOŞGELDİNİZ > Hoşgeldiniz > Eleştiriler (Moderatör: Yonetim) > Forum hakkında eleştiri ve öneri
Sayfa: 1 ... 6 7 [8]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Forum hakkında eleştiri ve öneri  (Okunma Sayısı 19524 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #105 : 15 Mayıs 2008, 04:11:00 ÖÖ 04 »

Alıntı
eliflamra
benim gadam bana yetiyo zaten bide seninkini alırsamm  blush
taş geldi sanki ev kızlarına
hiiiiiç üstüme alınmadım(o ne öyle ev kedisi der gibi)neyse ciddi konuyuda sulandırmayalım

aferim esprileri ve imaları araya vermiyorsun havada kapıyorsun takdir ettim seni Cheesy
bana taş gelirkene ben sesimi çıkardımmı Smiley

hem yönetim hem üyeler. hepbirlikte inşallah hayırlı verimli katkılarda bulunalım.
bazı dönemler insanlar yoğun, meşgul olabiliyor. bu noktada diğer müsait olan arkadaşlar birbirlerini desteklemelidirler.

inşallah hepimiz destekle yürüyeceğiz........

ne demişlerrrrrrrrr durmak yokk yola devam. şimdi böyle dedimya heska itiraz eder Cheesy ee yanlış mı demiş adamlar heska Cheesy
saygılar
esen
Süper Aktif Üye

"lalüebkem"

« Yanıtla #106 : 17 Mayıs 2008, 02:54:28 ÖÖ 02 »

kopya olarak beni vermişsin max ama zaten konunun mahatabı elif biliyomuş gadayı
ayrıcada senin gadanı almayada hiiiç niyeti yok gibi Smiley

cici sözlerine karşılık çıkarıp masalarına koyacağımız bir din taşımıyoruz yüreğimizde
Sayfa: 1 ... 6 7 [8]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!
Bu Sayfa 0.051 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu