İslami Düşünce

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > İSTİŞARELER (İstişare Platformu) > Serbest Kürsü (Moderatör: Yonetim) > İslami Düşünce
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> İSTİŞARELER (İstişare Platformu) > Serbest Kürsü (Moderatör: Yonetim) > İslami Düşünce
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: İslami Düşünce  (Okunma Sayısı 25280 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
movsar
movsar
Daimi Üye
**

zorlaştırmayın,,kolaylaştırın bea

« Yanıtla #30 : 13 Kasım 2013, 10:37:50 ÖS 22 »

siz aslında egolarınızı tatmin etmek bilgiçlik taslamak için uğraştığınızın farkına varın..önemli olman bilgi değüil ameldir nice bilmişler vardır ki amelleri zerre kadardır.. kusura bakmayın biraz  ağır oldu , özür diler sizleri allaha emanet ederim

maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #31 : 14 Kasım 2013, 12:22:08 ÖÖ 00 »

soruyu tam soramadım sanki
bir annemi çağırayım sorayım
anneeeeee

anneme de sordum hatırlayamadı o yüzden tez mantıklı görünmüyor bu nedenle...  Huh?

Kişi evladı ile gurur duyar , niye duymasın. Bu insani bir durumdur.
Gururlanmak insanı başkalarına karşı kibre, istikbara götürmedikden sonra herhangi bir sakıncası olmaz.
Annenin Maxpayna gibi evladı olduğu için gururlanması doğaldır. Bu gururlanmayı senin ve başkalarının olduğu yerde seni övmeye başlarsa yüzüne toprak serpersin Smiley  Yoksa sana nazar değdirir karışmam
Evladı sahiplenmek anne için doğaldır. Evlat için ise bir sevin kaynağıdır. Evladın başarısını kendine mal etmesi de doğaldır. Çünkü evladını en güzel şekilde yetiştirmiş, büyütmüştür. El bebek gül bebek yetiştirmiş seni , daha ne daha istiyorsun Max Smiley
Git hemen annenin elini hürmetle öpüver Smiley bizden de selamı iletiver

yok fecr abi annemin benimle gurur duyduğu yok. zaten benim de gurur duyulacak bir başarım artı değerim yok  Cry
estağfurullah diyor, o senin hüsnü zannın olarak görüyorum allah razı olsun...  blush

siz aslında egolarınızı tatmin etmek bilgiçlik taslamak için uğraştığınızın farkına varın..önemli olman bilgi değüil ameldir nice bilmişler vardır ki amelleri zerre kadardır.. kusura bakmayın biraz  ağır oldu , özür diler sizleri allaha emanet ederim

kardeş biz yıllardır buradayız egomuz epey tatmin oldu.
da; senin ego da bir sorun var gibi. istersen gel accık da senin egoya el atalım onu tatmin edelim ne dersin  Azn

olmadı seni (EGO Genel Müdürü) Necmettin Tahiroğlu beyefendiye havale edelim; işin uzmanı o   Cheesy

Elektrik Gaz Otobüs Genel Müdürlüğü

eRkam_turabii
Daimi Üye
**

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim..

« Yanıtla #32 : 09 Temmuz 2016, 07:06:39 ÖS 19 »

Ayetlere dönmeli artık insan; ayetlere düşmeli, ayetlerle düşünmeli... Ve ayet ayet, sure sure yürümeli... Aklını kalbinin derinliklerine doğru, usulca süzmeli....

(F.pala)

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim...
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: