ismet özel KADINLARIN ÖRTÜNMESİ DEMOKRATİK HAK DEĞİLDİR !

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > İSTİŞARELER (İstişare Platformu) > Serbest Kürsü (Moderatör: Yonetim) >  ismet özel KADINLARIN ÖRTÜNMESİ DEMOKRATİK HAK DEĞİLDİR !
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> İSTİŞARELER (İstişare Platformu) > Serbest Kürsü (Moderatör: Yonetim) >  ismet özel KADINLARIN ÖRTÜNMESİ DEMOKRATİK HAK DEĞİLDİR !
Sayfa: 1 ... 6 7 [8]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: ismet özel KADINLARIN ÖRTÜNMESİ DEMOKRATİK HAK DEĞİLDİR !  (Okunma Sayısı 33944 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
serender
Emektar Yönetici
*

Dosdoğru ol!

« Yanıtla #105 : 05 Mayıs 2008, 01:14:20 ÖÖ 01 »

hayır biz diyalogda değiliz malesef. onları bir köşeye ittik. siz şucusunuz dedik bizde radikalci siyasi islamcı filanız dedik. bu arada kendimi hala sizden görüyorum müsadenizle.
yok yaa amcam ki üstadımdır daha parmakken çok kızardı sadece müslümanım de derdi
sadece müslüman.
bu öyle rahat ki o kadar rahat o kadar geniş o kadar hür ki
herkese yakın hiç kimseden değil Smiley

Bu arada Sayın Serenderin nezdinde ...
3 Mayıs Türkçülük  Bayramını Tüm gönüldaşlarıma hayırlara vesile olmasını diliyorum ...
Sizleri en devrimci duygularımla Selamlıyorum ...

Huh? Huh? Huh? Huh? Cry blush

'Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz' 5/8
ozanca
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #106 : 05 Mayıs 2008, 01:22:48 ÖÖ 01 »

Gökten 3 elma düştü ...
Biri kızıldı Türke düştü ...
Biri dereye düştü telef oldu ...
Biride Rize civarında görüldü ...
Masumane Smiley
Selamlar ...

Not font kurbaa
ozanca
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #107 : 12 Mayıs 2008, 12:06:43 ÖS 12 »

Hadi ben cahilim ..
Kimse cıkıpta ...

Bana göre kafirle çatışmayı göze alan Müslüman'a Türk denir. Demiş bir adama ....

Allah adına gerektiği gibi cihad edin. O, sizleri seçmiş ve din konusunda size bir güçlük yüklememiştir, atanız İbrahim'in dini(nde olduğu gibi). O (Allah) bundan daha önce de, bunda (Kur'an'da) da sizi 'müslümanlar' olarak isimlendirdi; elçi sizin üzerinize şahid olsun, siz de insanlar üzerine şahidler olasınız diye. Artık dosdoğru namazı kılın, zekatı verin ve Allah'a sarılın, sizin Mevlanız O'dur. İşte, ne güzel mevla ve ne güzel yardımcı. Hac 78

Diyen cıkmadımıki acaba ...
Selamlar ...

Not font kurbaa
serender
Emektar Yönetici
*

Dosdoğru ol!

« Yanıtla #108 : 13 Mayıs 2008, 10:21:33 ÖS 22 »

Hadi ben cahilim ..
Kimse cıkıpta ...

Bana göre kafirle çatışmayı göze alan Müslüman'a Türk denir. Demiş bir adama ....

Allah adına gerektiği gibi cihad edin. O, sizleri seçmiş ve din konusunda size bir güçlük yüklememiştir, atanız İbrahim'in dini(nde olduğu gibi). O (Allah) bundan daha önce de, bunda (Kur'an'da) da sizi 'müslümanlar' olarak isimlendirdi; elçi sizin üzerinize şahid olsun, siz de insanlar üzerine şahidler olasınız diye. Artık dosdoğru namazı kılın, zekatı verin ve Allah'a sarılın, sizin Mevlanız O'dur. İşte, ne güzel mevla ve ne güzel yardımcı. Hac 78

Diyen cıkmadımıki acaba ...
Selamlar ...

anladıysam arap olayım ne alaka şimdi:)?

'Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz' 5/8
maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #109 : 14 Mayıs 2008, 03:00:14 ÖÖ 03 »

allahın verdigi müslüman sıfatı varkene türk sıfatını kullanmak ayıbına vurgu yaptı ozanca.
sende anlamadı isen..........
halukgta
Süper Aktif Üye

« Yanıtla #110 : 15 Mayıs 2008, 02:42:09 ÖS 14 »

[b]DEĞERLİ ARKADAŞLARIM YAZDIĞINIZ KONU İLE İLGİLİ BİR TELEVİZYON KONUŞMASINI YOU TUBE A ALMIŞLAR. KURANDA ÖRTÜNME VE TESETTÜR KONUSU ANLATILIYOR. LÜTFEN BOŞ BİR ANIMIZDA SONUNA KADAR İZLEYELİM. KONUŞMACI ARAPÇA BİLGİSİ OLAN BİR ARAŞTIRMACI BOŞA KONUŞAN BİRİ DEĞİL. SAYGILARIMLA.

http://video.google.com/videoplay?do...93535553&hl=en[/b]
Sayfa: 1 ... 6 7 [8]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: