Kurtlar vadisi MURO ve ÇETO

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... > Mizah > Kurtlar vadisi MURO ve ÇETO
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... > Mizah > Kurtlar vadisi MURO ve ÇETO
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Kurtlar vadisi MURO ve ÇETO  (Okunma Sayısı 7084 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
murat
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 28 Mayıs 2008, 10:15:45 ÖS 22 »

Alıntı
Kardeş "bu siteye giriş engellenmiştir" yazısını görüp sinirimiz bozulsun diye mi tıklayalım. yasaklar yasaklar. belli sen önce göndermişsin de yasakların zamanını tutturmak zor. muronun eski resimleri hiçbirşey ifade etmiyor. Yani şahsı abartmasak, sadece dizide ki rolüye kabul esek. Hani cem yılmaz espiri yapıyor diye, yani işi bu diye her davet edildiği yere bu kimlikle komik cevaplar duymak için davet etmek gibi birşey senin yaptığın. 

sizi sipariş üzerinemiş gönderiyorlar anlamadım...

Smiley yahu böyle şuursuzca yazanlarada tav oluyorum hani...

o linke tıkladığın zaman adamın bu diziden öncede oyunculuk hayatının olduğunu görürsün...tabi sadece birine laf yetiştirme derdinde değilsen..! ve konu başlığıda muro olunca haliylen paylaşmak istedim Smiley görmek istemiyor musun..TIKLAMA sorun kalmaz. ciddi konulara mı değineceksin ozaman be müslümanın oğlu veya kızı bu kısma meraklı olupta girmiyceksin. (yurdumun nesli tükenenlerinden biri daha)
Müderriscevadmazhar
Üye
*

« Yanıtla #16 : 28 Mayıs 2008, 11:09:36 ÖS 23 »

Şimdi ben sana ne yazsam ki "be müslümanın oğlu"...Senin tavrınla benim tavrım aynı mı? Özgürce konuşmanın düstur edinildiği bu sitede, haddi aşan yazılar yazmak senin zimmetinde galiba. Her sözü söyleme hakkını kendimde görüyorum ama üslubumu hiç bozmadan, belli ki sen bu adaptan uzak bir hayat yaşıyorsun kardeş(?).Yazılarım kendi şahsi hayata bakış açımın yansımasıdır. Ciddi ya da gayri ciddi ilgime göre beni yönlendirir. İlgimi çekti ki muro bölümünü tıkladım, meşru dairede her konuya ilgi duyabilirim. Sadece anlık bir tepkiydi benim yazdığım bu kadar fütursuzca çemkirmek nasıl bir müslümana yakışıyor hele bir de bakayım? Farklı bakmak, farklı düşünmek neden kabul görmüyor anlamadım. Sadece kendinize bir çevre edinmişsiniz ve bu alanda sadece olumlu cevaplar duymak istiyorsunuz ,farklı düşüneni ise yargısızca itham ediyorsunuz adına da;"laf yetiştirme ve şuursuzca" kelimelerini koyup çekiliyorsunuz aradan.Sonra ki taktik belli;tecrit...cevaba layık görmemek,sorulara muhattap kabul etmemek vs. hazmetmek için sizin gibi düşünmem mi gerek?Tav olmak ha!ya valla ben size diyecek bi laf bulamıyorum. Güzel düşünen insanların ağzına çirkin kelimeler değmez."yurdumun nesli tükenenlerinde biri" demişsiniz, bunu olumlu bir cümle olarak algıladım.Bütün yazınızda alaycı ama en azından gülümseyen bir yüzün olması dışında.
murat
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 29 Mayıs 2008, 12:14:27 ÖÖ 00 »

Alıntı
Şimdi ben sana ne yazsam ki "be müslümanın oğlu"...Senin tavrınla benim tavrım aynı mı?

aynı  veya değil bana ne

Alıntı
Özgürce konuşmanın düstur edinildiği bu sitede, haddi aşan yazılar yazmak senin zimmetinde galiba.

ewet.
ben dürüstüm ve politika yapmadan söylemde bulunurum.

Alıntı
Her sözü söyleme hakkını kendimde görüyorum ama üslubumu hiç bozmadan, belli ki sen bu adaptan uzak bir hayat yaşıyorsun kardeş(?).

benim hayatım seni ilgilendirmez veya çevrem. illada öğrenmek istersen öğretirim.

Alıntı
Yazılarım kendi şahsi hayata bakış açımın yansımasıdır. Ciddi ya da gayri ciddi ilgime göre beni yönlendirir.

bana ne...

Alıntı
İlgimi çekti ki muro bölümünü tıkladım, meşru dairede her konuya ilgi duyabilirim. Sadece anlık bir tepkiydi benim yazdığım bu kadar fütursuzca çemkirmek nasıl bir müslümana yakışıyor hele bir de bakayım?

podyumdamıyız. yakıştı yakışmadı...

Alıntı
Farklı bakmak, farklı düşünmek neden kabul görmüyor anlamadım.

adem (adam) olmak gerek..!

Alıntı
Sadece kendinize bir çevre edinmişsiniz ve bu alanda sadece olumlu cevaplar duymak istiyorsunuz ,farklı düşüneni ise yargısızca itham ediyorsunuz adına da;"laf yetiştirme ve şuursuzca" kelimelerini koyup çekiliyorsunuz aradan.

ben grupçuluk yapmadım...benim çevremde yok...haksız gördüğüm kim olursa olsun cevabımı esirgemem. senden hak talep edicem....!

benim grupçuluk yaptığımı söyleyen biri çıkarmı Huh?

Alıntı
Sonra ki taktik belli;tecrit...cevaba layık görmemek,sorulara muhattap kabul etmemek vs. hazmetmek için sizin gibi düşünmem mi gerek?

TAKTİK mi? bir hak talebim daha oldu...

Alıntı
Tav olmak ha!ya valla ben size diyecek bi laf bulamıyorum.

zaten benim derdimde değilsiniz. yorumda bulunun diyen olmadı..!

Alıntı
Güzel düşünen insanların ağzına çirkin kelimeler değmez."yurdumun nesli tükenenlerinde biri" demişsiniz, bunu olumlu bir cümle olarak algıladım.Bütün yazınızda alaycı ama en azından gülümseyen bir yüzün olması dışında.

hislerime güvenirim....alaycıları herzaman küçük görmüşümdür. ve böyle tipleri ...etmesinide sewerim.

...insan dürüst olmalı!

Müderriscevadmazhar
Üye
*

« Yanıtla #18 : 29 Mayıs 2008, 01:21:41 ÖÖ 01 »

Bu nasıl bir tavır, nasıl bir alaycı yaklaşımdır aman Allah'ım. Hak iddia edeceksiniz öyle mi? Hakkınız varsa buyrun ediniz efendim. Ne kadar konuşursam konuşayım anlattığım karşının anladığı kadardır.Çok ta tın yani! bütün cümleleriniz "bana ne ve ben" merkezli...Dürüstüğün her kafandan geçeni sınır tanımadan pat diye yazmaksa evet gerçekten çok dürüstsün??? Ama unutma sanal ortamda dahi olsa karşında gerçek bir insan var. Ağzından çıkan her kelimeyi güzellikle kundaklamazsan "bana ne" dersen, ahirette arkasından koşacağın çok insan olur."Böyle tipleri... etmesini de bilirim" cümlesinde noktalı kısmı boş bırakarak asıl hayanda açtığın koca bir boşluğu doldurmak baya zamanını alacak haberin olsun.Adam olmak için önce edep...
murat
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 29 Mayıs 2008, 09:09:43 ÖÖ 09 »

Çok ta tın yani!
....
Adam olmak için önce edep...

anlaşıldı  Smiley sen arızalısın...yazdıklarınla çelişme. (edebi edepsizden öğreniyoruz blush )
kutbay
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #20 : 29 Mayıs 2008, 10:56:26 ÖÖ 10 »

murat ve müderris.... anlaşamıyorsanız yazışmayı bırakın anlaşmak istiyorsanız özelden görüşün. Fikir ayrılıklarınız herhangi bir konuya dair değil kişisel olduğunu görüyorum. Kişisel çatışmalar ile aynı cephede olan insanlara "hüzün" farklı cephede olanlara da "sevinç" yaşatmayın.

Bu uyarım lütfen dikkate alınsın...

Allâhûmme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidinâ Muhammed
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: