Gerçek Tıp (Sağlık üzerine)

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > GENEL (Bilgi Platformu) > Sağlık (Moderatör: Yonetim) > Gerçek Tıp (Sağlık üzerine)
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> GENEL (Bilgi Platformu) > Sağlık (Moderatör: Yonetim) > Gerçek Tıp (Sağlık üzerine)
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Gerçek Tıp (Sağlık üzerine)  (Okunma Sayısı 1656 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
pambuli
Ziyaretçi
« : 03 Mart 2008, 03:30:50 ÖS 15 »

Dr. Aidin Salih'in kaleminden, Gerçek Tıp ( -Yitik Şifanın İzinde-)

arkadaşlar bu kitabı ısrarla okumanızı istiyorum.

Özbek asıllı olan Dr.Aidin Salih, Tıp doktoru, Biyolog ve bununla birlikte Tıp İlmini Kur'an ilmiyle birleştirmiş..

vereceğim linkten nasıl bir uygulama yapmış, yapmamız ve yapmamamız gerekenler...daha geniş bilgi alabilir oradan takip edibilirsiniz..

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7wD3xrQsThU&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=7wD3xrQsThU&amp;feature=related</a>

İSRA
Daimi Üye
**

Zalim zulüm eder, Kader adalet eder..

« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2018, 06:24:53 ÖS 18 »

Aidin Salih Kimdir?

Lugansk, Ukrayna'da Tıp Fakültesini bitirdi. Sovyetler Birliği'nde yıllarca tıp doktorluğu görevini yürüttü. Daha sonra Taşkent Devlet Üniversitesi'nde Biyoloji bölümünden mezun oldu. Ayrıca Uluslararası Alternatif Tıp Okulu'nu bitirdi. Biyoloji diploma tezi 'Yabani Hayvanların Fizyolojisi' üzerineydi.

30 yılı aşkın bir zamandır aldığı çok yönlü eğitimlerle insan ve hayvan hastalıklarının sebeplerini inceledi. İslam Tıbbı, Tıbb-ı Nebevi konusundaki alimlerin ve eski hekimlerin tecrübelerinden ve bilgilerinden yararlandı. Tedavileriyle binlerce insanın şifa bulmasına vesile oldu. Bu çerçevede geliştirdiği tıp yaklaşımını anlattığı "Gerçek Tıp – Yitik Şifanın İzinde" isminde bir kitabı bulunuyor. 40 yaşında müslüman olan Salih, 9 Kasım 2014'de İstanbul'daki evinde hakkın rahmetine kavuştu. (Alıntı)

{Kimyasal ilaçlara karşıt duruşundan ötürü, sektörün ilaç firmalarınca öldürüldüğü iddiası var… Geride bıraktığımız Kasım ayındaki ölümünün 4. sene-i devriyesinde, sağlığında yazdığı kitap ve bıraktığı eserler ile birlikte 'insan sağlığına ve topluma yararlı katkılarından ötürü' değerli güzel kardeşimize şahitliğimizle beraber, Allah rahmetiyle muamele eder inşâAllah.}

because the most beautiful picture of life inside of me ..
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!
Bu Sayfa 0.05 Saniyede 21 Sorgu ile Oluşturuldu