Erkeklerin kadınlardan ricasidir

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... > Mizah > Erkeklerin kadınlardan ricasidir
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... > Mizah > Erkeklerin kadınlardan ricasidir
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Erkeklerin kadınlardan ricasidir  (Okunma Sayısı 12640 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SuVaRi
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : 27 Şubat 2008, 08:12:17 ÖS 20 »

kadının dırdırı erkeğin mırın kırını pehhhh
ikiside aynıı..kimse kalmasın ben doğayla yaşarımm.. Grin
maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #31 : 28 Şubat 2008, 03:12:58 ÖÖ 03 »

Alıntı
sahra
ayrıca sn Max biz bayanlar gayet mantıklıyız,çoğu zaman duygularımıza öncelik tanısakta, mantığımızla her zaman fark atarız.benimde altını çizdiğim bir söz
"Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır"yanlış anlaşılmasın,yolunu açan olarak

bayanlar çok mantıklıymışşşş.... yutamıyorum bir bardak su verirmisiniz yanında  Cheesy
başarılı erkeğin arkasında kadın var da başarısız erkeğin arkasında erkek mi var ?  Cheesy Cheesy
tüm erkeklerin arkasında kadınlar var. bırakın erkeklerin peşini yaa yeter  Cheesy Cheesy Cheesy

Alıntı
batın
oyle dusunuyorsanız buyrun sizi kadınların olmadıgı bir dunyaya alalım ama bilmem oyle bir yer var mı

aman allahım hakikaten var mı öyle kutsal kurtarılmış bir bölge...hayal edebiliyorum huzurun ses(sizliğ)i geliyor kulaklarıma  Cheesy

Alıntı
ozanca
Pek muhterem bi o kadarda mubarek Sayın Nahide ...
Ne dırdırımı gördünüz ...Bendeniz suspus mulayim biriyimdir ..Şahidim Max ..Selamlar ...

ozanca yengemi yalnız buldunuz sıkıştırıyormusunuz bakeyim Cheesy
allah için şu forumdaki en sessiz en mülayim en uyumlu ve en anlaşılır  Wink olan yengemize dırdırcı denirmi  Cheesy Cheesy
bir de selamlar demese tadından yenmeyecek. aleyküm selamlar.......

Alıntı
berfin
Alıntı
Bendeniz suspus mulayim biriyimdir ..Şahidim Max ..
bozacının şahidi şıracı olmuş gibi olmuş Smiley Cheesy

hönk  blush
aynen öyle olmuş gibi olmuş   Smiley

görüyoruz ki bayanlar şu sanal sayfada bile dırdırları ile ozanca yengemizin başını yiyecekler.
düşünün sanal değil de gerçek hayatta........ aman yok yok düşüneyim dedim daral geldi yahu Cheesy
robinson crusoe dayıı beni de yanına al Cheesy 

ooo aklıma ne geldi bakın hele :

NO WOMEN NO CRY
(anlayana)  Wink Tongue
sahra
Süper Aktif Üye

Ruhun derdi içinde ve kaçamaz kendi kendinden

« Yanıtla #32 : 28 Şubat 2008, 01:43:29 ÖS 13 »

kimse erkeklerin peşinde olma derdinde değil sn max,size su falanda yok kalsın boğazınızda da görün biz kadınları hafife almayı.
üstelik başarısız erkek evlenmeyide beceremezki,arkasında veya yanında mantıklı bir karısı olsun.
bilmem cevap yeterli oldu mu?sn muhalefet.

Balçıkla karışınca,ruhun duruluğu kalmadı...
maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #33 : 28 Şubat 2008, 11:56:42 ÖS 23 »

Alıntı
sahra
 sn max,size su falanda yok kalsın boğazınızda da görün biz kadınları hafife almayı.

haşa kim hafife alabilir hanımları. hafiflik nire bayanlar nire. ağır oturaklı osmanlı hanımefendileri gibi. bir oturdumu yer titrer  Cheesy

Alıntı
sahra
üstelik başarısız erkek evlenmeyide beceremezki,arkasında veya yanında mantıklı bir karısı olsun.

başarısızlık = beceriksizlik..... olarak algılar ise ha erkek he bayan...bir de düzeltmek isterim;
mantıklı bir karısı olsun demişsiniz ama bu iki kelime çelişki arz etmiyor mu sizce ? mantık - bayan  Cheesy Cheesy

Alıntı
sahra
bilmem cevap yeterli oldu mu?sn muhalefet.

az bile geldi.  Cheesy Cheesy
ittihad
Üye
*

« Yanıtla #34 : 29 Şubat 2008, 12:12:07 ÖÖ 00 »

alemsiniz kardeşler ...çok güldüm halen tartışmalarınız aklıma geliyo.. Cheesy.......ve gülüyorum. Cheesy....birtaraf  feminist diğer taraf herifizt... Cheesy Cheesy Cheesy
bakalım kim ........kazanacak......mücadeleyi
berfin
Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : 29 Şubat 2008, 12:17:42 ÖÖ 00 »

Alıntı
feminist diğer taraf herifizt...
Cheesy Cheesy
bu tabir de oturmuş...
serender
Emektar Yönetici
*

Dosdoğru ol!

« Yanıtla #36 : 29 Şubat 2008, 01:36:22 ÖÖ 01 »

evet o tabiri ilk çıkaranı da biliyorum
hatice akkaya
evlenbdikten sonra adını değiştirdi
tgrt nin haber spikeri mehmet özfaturanın eşi oldu

herifist kavramı haticeye ait Smiley

'Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz' 5/8
sahra
Süper Aktif Üye

« Yanıtla #37 : 29 Şubat 2008, 03:03:54 ÖS 15 »

son günlerde çok sık giremediğim için siteye,seri bir şekilde cevap veremiyorum.sakın kimse yetişemiyorum sanmasın. Wink
sn max,çok iyi demişsiniz,evet biz osmanlı kadınlarının torunlarıyız ve osmanlı erkeklerinin kadına verdiği değer de ne boyuttaydı bilirsiniz(umarım).sizi duyuyorlarsa kemikleri sızlar eminim. Sad
şunu iyi bilin ki KADIN sizin dünyalık olarak en kutsalınız olmalıdır,aksi taktirde sizden şüphelenmek gerekir ki bunu yapmak hiç istemeyiz dimi? Cheesy
adımı feministe de çıkardınızya daha ne diyeyim ben size? blush
eğer mantığımı savunmaksa bu terimin açısı evet öyleyim. :Smiley
eminim size bu cevaplarda yetmiyecek,fakat üzülerek belirteyim,birgün evlenmeye karar verirseniz,dikkat edin,buralara uğramış biri olmasın.aksi taktirde onun mantıklı olmadığına bende onay veririm.
unutmadan;beceriksiz bir insan başarılı nasıl oluyor onu da anlayamadım,yada sizin bunlardan anladığınız yine max sane bakış açınız mı? Huh?

maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #38 : 01 Mart 2008, 03:26:52 ÖÖ 03 »

Alıntı
sahra
sn max,çok iyi demişsiniz,evet biz osmanlı kadınlarının torunlarıyız ve osmanlı erkeklerinin kadına verdiği değer de ne boyuttaydı bilirsiniz(umarım).

imaa'mı ya anlamadınız ya da işinize gelmedi  Cheesy
Alıntı
max : bir oturdumu yer titrer

siz de osmanlı hanımefendisiyiz diye avunun bari...
osmanlı erkeğinin kadına verdiği değer sormuşsunuz; cariyeden öte değerini bilmiyorum !!!

Alıntı
sahra
sizi duyuyorlarsa kemikleri sızlar eminim. Sad

sebep ?

Alıntı
sahra
şunu iyi bilin ki KADIN sizin dünyalık olarak en kutsalınız olmalıdır,aksi taktirde sizden şüphelenmek gerekir ki bunu yapmak hiç istemeyiz dimi? Cheesy

sebep no 2.   niye kutsal olduki. bazıları ineğe tapıyor bizde kadına mı tapalım. eyy yüce afrodit  Cheesy

Alıntı
sahra
adımı feministe de çıkardınızya daha ne diyeyim ben size? blush
eğer mantığımı savunmaksa bu terimin açısı evet öyleyim. :Smiley

sizinki yine feminist olmuş benimkisine ne demeli : herifist  Cheesy güldürdünüz beni yahu  Cheesy

Alıntı
sahra
birgün evlenmeye karar verirseniz,dikkat edin,buralara uğramış biri olmasın.aksi taktirde onun mantıklı olmadığına bende onay veririm.

evlenmeye karar vermek mi !!!  :o nayır nolamaz  :o kim demiş ise bekarlık sultanlık diye, elini değil ayağını, öpmek değil yalar yutarım  Cheesy ayrıca benimle evlenmeyi düşünen kişi hayatından umudunu kaybetmiş olmalı  Cheesy zira benimle birlikte yaşamak çok zor. bazen ben bile katlanamıyorum ama ben beni terkedimiyorumkine ne yapayım  Cheesy
evlen diyenlere cevaben elin kızına acıyorum başını yakmayayım benimle evlenip hayatını karartmayayım diyorum... Cheesy

Alıntı
sahra
unutmadan;beceriksiz bir insan başarılı nasıl oluyor onu da anlayamadım,yada sizin bunlardan anladığınız yine max sane bakış açınız mı? Huh?
yanlış anlaşılma var(şaşırmadım  Cheesy )  yazımı yeniden okuyunuz.anlayamıyor iseniz boşverin zorlamayın  Cheesy

Alıntı
max
bir de düzeltmek isterim;
mantıklı bir karısı olsun demişsiniz ama bu iki kelime çelişki arz etmiyor mu sizce ? mantık - bayan

bir de; şuna cevap bulamadınız herhalde  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

dip değil geç not :
arkadaşlar konuyu mizah bölümü içinde ve mizahii bir metin üzerine devam ettirmekteyiz. bu nedenle bu yazdıklarımı ciddiye alan aklı evvel çıkar vay efendim sen bayanlara mantıksızmı diyosun der ( ki dedim bile Cheesy )
bu nedenle bu atışmalarımız tamamen mizah içeriklidir, gerçek duygu ve düşüncelerimizi yansıtmamaktadır.
konuyu ciddi ele almak isteyen ciddi bölüme( misal aile ve yaşam) konuyu açar ise inşallah ordan gerçek ve seviyeli fikirlerimiz paylaşırız. bu nedenle lütfen alınmayınız...
 eee nerde kalmıştık; allah için imkansız yoktur öyleyse mantıklı bayan yaratması imkanlımıdır ? Cheesy
berfin
Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 01 Mart 2008, 05:36:59 ÖÖ 05 »

ince düşünen erkek yaratmışsa mutlaka mantıklı bayan da yaratmıştır...
sahra
Süper Aktif Üye

« Yanıtla #40 : 01 Mart 2008, 02:01:42 ÖS 14 »

sn. herifist,kadınlar tarihin her döneminde saygınlığını korumuştur,istisnalar ve teferruatlar bizim konumuz değil.eşlerden ziyade,analardı benim örneklerim.
"sizi duyuyorlarsa kemikleri sızlar eminim. " sebep?demişsiniz;
geri alıyorum size hiç bişey olmaz! Cheesy
-bazıları ineğe tapıyor bizde kadına mı tapalım. eyy yüce afrodit -
aman neye taparsanız tapın,kadınlardan uzak olunda... Cheesy
-evlilik mevzusuna gelince;gerçekten tebrik ediyorum,çok doğru ve yerinde bir karar Grin yazık elin çocuğuna dimi?
-başarısızlık,doğru sizin yazıya aceleden dikkat edememişim  pardon,ayrıca birşey zorlamama hiç gerek yok tamam mı? Angry
mantık=kadın
gelelim sorunuzun cevabına; Allah mantıklı kadını çoktan yarattı da bazıları (?)hala kavrayamadı.

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: