Bizim Evin Çiçekleri :)

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... > Resimler > Bizim Evin Çiçekleri :)
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> GENEL (Bilgi Platformu) > Gönül Muhabbet ister... > Resimler > Bizim Evin Çiçekleri :)
Sayfa: 1 [2] 3 4   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Bizim Evin Çiçekleri :)  (Okunma Sayısı 15365 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TaLiA
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #15 : 26 Şubat 2008, 07:46:25 ÖS 19 »

bir adetde bizim evin çiçeklerinden.. Smiley

serender
Emektar Yönetici
*

Dosdoğru ol!

« Yanıtla #16 : 26 Şubat 2008, 08:20:52 ÖS 20 »

evet ya talia annem onu nasıl sevdi bilemezsin.
adı ne ki?
 anneler günüde süprüz yaparım anneme minnoşla benim farkım olur buda:)

'Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz' 5/8
TaLiA
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #17 : 26 Şubat 2008, 08:28:05 ÖS 20 »

evet ya talia annem onu nasıl sevdi bilemezsin.
adı ne ki?
 anneler günüde süprüz yaparım anneme minnoşla benim farkım olur buda:)

adını bilmiyorum.. evde çok çiçek var ama bu bi başka harika bir görüntüsü var...   Smiley
sahra
Süper Aktif Üye

Ruhun derdi içinde ve kaçamaz kendi kendinden

« Yanıtla #18 : 27 Şubat 2008, 03:38:23 ÖS 15 »

"Benimde annem çiçek yetiştiriyor ..
Hemde saksısız ...
Okuma yazma bile ögrendi ...
Hatta iş hayatına atıldı ...
Naberrr "
Ozanca,senin annenin ne kadar hünerli olduğu senden belli.sanat ruhu olmayanın ozanca çocuğu olurmu hiç? Wink

Balçıkla karışınca,ruhun duruluğu kalmadı...
SuVaRi
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 27 Şubat 2008, 08:21:10 ÖS 20 »

benim evimde  çiçek yok..hepsi bahcede çünkü  Cheesy
gerçek çiçekleri sağlık acısından aynı odada uyumak iyi değilmiş..
ondan iç bulundurmam uyuduğum yerde...uzaktan islemek en güseli  Cheesy
murat
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 02 Mart 2008, 03:25:54 ÖÖ 03 »

Sad  tüh kaçırdık canım gülleri
Aysegul
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #21 : 07 Mayıs 2008, 08:54:45 ÖS 20 »

Geç oldu ama, kusura bakmayın arkadaşlar..
yenilerini çektim de ekleyeyim derken, cevap vermediğimi gördüm..
çok çok özür dilerim.. sanırım yoğunluktan atlamışım..
çok ayıp banaaaa (kızayım kendime)

Alıntı
Maxpayna
ayşegül siz botanik bahçesinde mi yaşıyorsunuz

evet, neredeyse.. Smiley

Alıntı
esen
maşallah yabuda bi sanat bence asla çiçek büyütemedim   
annene selamlarımı ilet ayşegül tebriklerimide

Aleykum Selamlar Esenim.. İletirim tabi.. Smiley

Alıntı
BaD-ı SaBa
ayşegül abla maşallah..bunlar çok emek isterler..annenin emeğine sağlık..bizde iki çiçek war onlara bakacaz diye canımız çıkıyo.. 

maşallah sizin çiçekler çiçek açmış..

Smiley aa evet, bazen sırf çiçekleri göstermek için erkenden uyandırıyor annem beni, kolumdan tutup doğruuu balkonaa... tek tek bakıyoruz.. hatta fotoğraflarını çekiyorum.. annem evde dolanırken ben yokken, bakıyor çekilenlere.. öğret bana makinadan nasıl bakılıyor.. diye öğrendi şimdi.. bizi de aramıyor..  Sad   (yok, yokk o kadar da değil Tongue)

Alıntı
Betül
Maşaallah çok güzeller.Annenne de maşallah aysegül 
Annemde seviyor çiçekleri.Baharda sardunlyalarla donatıyor annem zaten menekşeler her daim.Küpeliler acaip açar bizmde ve ben baylıyorum.Sağın solun beton olan şehirlerde hiç değilse balkonumuz rengarenk oluyor.Güzel olmasına oluyorda ilgilenmesi annelere sevip fotolarını çekmesi bize

evettt  fotolarını gönüllü çekebilirim.. hayır zaten bırakmıyor ilgilenelim.. neymiş o ilgilecekmiş  hıhhh Tongue

Alıntı
Albatros
gerçekten harika çiçekler.kim bakıyorsa,ellerine sağlık.yani bunların gerçekten bir evde yetiştiğine inanmak çok zor.2 çiçeğim var ikiside el yapımı.yazıklar olsun bana.sevgili ayşegül paylaştığın için teşekkürler.ben hala öğrenemedim menekşelere nasıl su verildiğini,yani saksının üstünden mi altından mı.bence çiçeklere su vermekteki en polemik soru bu.

Teşekkür ederim. Annem bakıyor.. ve gerçekten bir evde yetişiyor..  Smiley bu polemik için araştırma yapmam lazım Smiley
bazı çiçeklere alttan, bazılarına da saksının üstünden.. annem mesela hep üstten koyar.. ama bazılarına da alttan.. yaa girmiş oldum mu/başlatmış oldum mu polemiği.. hemen çıkıyorum neyse.. Smiley)) 

Alıntı
Serender
neyse ben bi an önce gitmeliyim..
hiiç ne merak ediyorsunuz bi yere işte .. söylemem dimi ayşegül söylemeyelim ...
bizim ailelerimizd e.. şey.. ıı yok demiycem işte

yaaa  serenderim.. bahçedeki güllerinle sohbete mi gittin bizi bırakıp.. tıııpp  özürrrr...  ne dedim ki ben şimdii..

Alıntı
Narçiçeği
Çok güzel çiçekler .Annen sevgiyle besliyor çiçekleri di mi Ayşegül? 
Ama bunların yanına limon çiçeği(filbahri)  ya da gerdenya da çok yakışırdı.Bayılıyorum onların kokusuna...

evet ablacığım bildiniz.. öyle bir seviyor ki, izlerken görmelisiniz.. nasıl mutlu oluyor nasıll.. ben de mutluluğunu beni çağırdıkça, yanında durarak paylaşmayı seviyorum.. bu çok değişik birşey..

Alıntı
Ozanca
Herkesler maşallah çekmiş zaten ...
Koroya bir fiil eşlik etmekle birlikte ...
Şimdi manzarasını seyrettiginiz cinsler ...
Evcilleştirilmiş ot cenahına girer ..
bilimum romantik isimleri mevcuttur ..
Ne yazıkki tadları guzel degildir ...
Genelde dış etkenlerden - soguk, sıcak , evin oglunun deneyleri vs..- solarlar ...
O zamanda keyfe keder bir halleri olurki ...
Hala anlamlandıramadıgım bir durumdur ...
Soğan domates elma vs.. dikersek hiç olmadı karnımız doyar ...
İlla gözümüz doysun istiyorsak kanaat edelim arkadaşlar ...
Selamlar ...

o evin oğlu rolünde sizi pek bir yakıştırdım Ozanca.. itiraf edin, ne yaptınız güzelim çiçeklere böylee..
hem nerden biliyorsunuz.. eskiden bahçemiz de vardı.. eski evimizde, nar ağacı bile dikmiştik.. diğer ağaç, sebze gibi şeyleri saymıyorum..
anneme az bile bunlar..

Alıntı
Sahra
Belki birilerine komik gelecek fakat,çiçek deyip geçmeyin ,gerçekten bir sanattır onları yetiştirmek.herşeyden önce canlı,sizi duyuyor ve hissediyorlar ve herkesin harcı değil onları böyle güzel bir şekle sokmak.Ayşegülcüğüm annenin yüreğine sağlık tebrik ediyorum

Teşekkür ederim ablacığım.. Bize geldiğinizde, misafirlerin (mecburen) ilk uğradıkları yer balkonumuz oluyorr.. Geldiğinizde bize; annem sizi sürüklerse şaşırmayın.. Smiley))
Aysegul
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #22 : 07 Mayıs 2008, 09:04:05 ÖS 21 »

Bunlarda yenileri:

Aysegul
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #23 : 07 Mayıs 2008, 09:11:41 ÖS 21 »

Aysegul
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #24 : 07 Mayıs 2008, 09:23:10 ÖS 21 »

Aysegul
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #25 : 07 Mayıs 2008, 09:27:54 ÖS 21 »

yaa tamam başlıkla biraz alakasız olacak ama..
bu resim de; beni bugün olduğu gibi, her sabah işe yolculayan kuşların karesi..
annemle birlikte tabi..
yaaaaa itiraz etmeyin.. annem onlara yiyecek veriyor, yemek yiyorlar demeyin.. sakın demeyin hem de.. :PP
hayııırrr... o zaman neden hep aynı saatte geliyorlar.. bunu söyleyin bakalım. hııhh işte..
beni uğurluyorlar işteee bananeee :PPPP:)))
maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #26 : 07 Mayıs 2008, 11:14:33 ÖS 23 »

Alıntı
Aysegul
yaaaaa itiraz etmeyin.. annem onlara yiyecek veriyor, yemek yiyorlar demeyin.. sakın demeyin hem de.. :PP
hayııırrr... o zaman neden hep aynı saatte geliyorlar.. bunu söyleyin bakalım. hııhh işte..

blush blush blush
vahh vahhhh
bi akıllı ayşegül vardı. o da balatayı sıyırdı Cheesy

ehe öhöm ay şey ne diyoduk

tabiki o güvercinler seni yolcu etmeye geliyor ayşegül.
kim uydurmuş yemek yemeye geliyorlar diye. hayvanatlara iftira bi kere. onlar insanoğlu gibi pisboğazmı ? ne ulvii düşünceler içinde orada bulunuyolarlar dimi Smiley

sen bakma öyle diyenlere seni kıskandıkları için yemeğe geliyorlar diyor sen keyfini rahat tut

arkadaşlar biriniz mazhar osmanı arasın durum kritik Cheesy Cheesy Cheesy
mirkat
Üye
*

« Yanıtla #27 : 08 Mayıs 2008, 12:14:51 ÖÖ 00 »

maşallah ev değil cicek bahcesi. bir anda kendimi nerde buldum diyecem ama hatırlamıyorum.istanbulda büyük bir park vardı ismini hatırlamıyorum sultan ahmet caminin yanındaydı evet kendimi orda hissettim.
ismi hatırlayan varsa söylesin:) dikkatinizi cektimi
ayşegül dünürüm ciceklere öyle özen gösteriyorki ciceklerin muhafazasını yapan saksıların altına tatlı tabağı bile koymuş hani güzel gözüksünler bazında:)
tabakların yerleri karıştı galiba:)
erva
Daimi Üye
**

« Yanıtla #28 : 08 Mayıs 2008, 12:50:56 ÖÖ 00 »

ay ayşegül ya bayıldım çiçeklerine..benim de var ama bu kadr güzel ve bakımlı değiller..annene selamlar tebrik ediyorum..gelirsem oralara grmek isterim çiçeklerinizi..(bu konuyu ilk kez grdüm kaçırmışm)
Aysegul
Emektar Yönetici
*

« Yanıtla #29 : 08 Mayıs 2008, 11:56:03 ÖÖ 11 »

Alıntı
Aysegul

blush blush blush
vahh vahhhh
bi akıllı ayşegül vardı. o da balatayı sıyırdı Cheesy

ehe öhöm ay şey ne diyoduk

tabiki o güvercinler seni yolcu etmeye geliyor ayşegül.
kim uydurmuş yemek yemeye geliyorlar diye. hayvanatlara iftira bi kere. onlar insanoğlu gibi pisboğazmı ? ne ulvii düşünceler içinde orada bulunuyolarlar dimi Smiley

sen bakma öyle diyenlere seni kıskandıkları için yemeğe geliyorlar diyor sen keyfini rahat tut

arkadaşlar biriniz mazhar osmanı arasın durum kritik Cheesy Cheesy Cheesy

Gülmekten öldüm Maxpayna..
Teşekkür ederim.

Alıntı
Mirkat
ayşegül dünürüm ciceklere öyle özen gösteriyorki ciceklerin muhafazasını yapan saksıların altına tatlı tabağı bile koymuş hani güzel gözüksünler bazında:)
tabakların yerleri karıştı galiba:)

Dünürüm.. ııımm şeeyy  tatlı tabakları hep ordaydı.. hiç tatlı için kullanılmadı ki.. eee ne yapalım.. dua edelim de daha güzel tabakları yerleştirmesin annem..  Cool valla ses te çıkaramayız..

Alıntı
Erva
ay ayşegül ya bayıldım çiçeklerine..benim de var ama bu kadr güzel ve bakımlı değiller..annene selamlar tebrik ediyorum..gelirsem oralara grmek isterim çiçeklerinizi..(bu konuyu ilk kez grdüm kaçırmışm)

Aleykum Selamlar Canım.. Adına ben de teşekkürlerimi sunuyorum.
zaten Bursa'ya geldiğinde çok az görüşebilmiştik.. Sad(( ama planlarını yaparsan misafir etmek isterim..
Sahra ablaya da dediğim gibi, misafirlerin ilk ikametleri balkon, çiçekleri ziyaret.. Smiley
Çok sevinirim.. Smiley
Teşekkür ederim.
Sayfa: 1 [2] 3 4   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!
Bu Sayfa 0.248 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu