İFTAR MÖNÜNÜZDE KATAR MI VAR ?

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
  İslami Düşünce Platformu > GENEL (Bilgi Platformu) > Köşe Yazıları (Moderatör: Yonetim) > İFTAR MÖNÜNÜZDE KATAR MI VAR ?
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

İslami Düşünce Platformu > GENEL (Bilgi Platformu) > Köşe Yazıları (Moderatör: Yonetim) > İFTAR MÖNÜNÜZDE KATAR MI VAR ?
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: İFTAR MÖNÜNÜZDE KATAR MI VAR ?  (Okunma Sayısı 204 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Elemîn
Aktif Üye

« : 09 Haziran 2017, 11:50:35 ÖÖ 11 »

İFTAR MÖNÜNÜZDE KATAR MI VAR ?        MEHTAP YILMAZ - YENİ AKİT

Fırtına kopunca, gemiyi ilkin sıçanlar terk ederler...
Doğrudur...

Depremi sezen farelerin, direklere tırmandığı söylenir...
-Sözüm sana değil Bilderbergli... Aydın Doğan’a sarılıp şükredebilirsin...-
Şimdi Amerikalılar, İngilizler vs... Şah damarına sülük gibi yapıştıkları Katar’ı terk edecekler.
Zira Türkiye demir leblebiydi... Yiyemediler... Bu kez acıkınca Katar’a çökecekler!
Sonra ölüm gelecek...
Fosfor bombalarıyla...
Sarin gazlarıyla...

Mesele Katar’ın DAEŞ’e destek vermesi değil yani... Hâlâ anlamadınız mı? 
Asıl mesele Ortadoğu’ya çökmüş olan aklın, mönüde Katar’ı seçmesi...
Yoksa CIA laboratuvarlarında DAEŞ’i icat eden bizzat Amerika değil mi?
YPG terör örgütüne ağır silahlar veren, Amerika ve Batı ülkeleri değil mi?

FET֒yü devletimizin kılcallarına sızdırıp, sonra 15 Temmuz darbesine kalkışan aynı Amerika ve Avrupa ülkeleri değil mi?
15 Temmuzda yüzlerce masum insanı katleden FET֒yü himaye eden, Amerika, Avrupa değil mi?
O halde Katar da, terör örgütlerine destek vermek konusunda Amerika’yı, Almanya’yı, Fransa’yı, Hollanda’yı, İsviçre’yi, Yunanistan’ı örnek almış olamaz mı?

Haaa... Şimdi eğri oturup, doğru konuşalım... Katar’a ambargo koyan ülkelerin bu çifte standardını nasıl göreceğiz?
Katar’a verir talkını, ABD yutar salkımı... Öyle mi? Manzara ayyynen bu...

“Trump, abicim sana serbest... Ağanın eli tutulmaz... Sen FET֒yü de, PKK’yı da, YPG’yi de, PYD’yi de besle... Ağır silahlar mı? Kurbanın olsun... Alayına dağıt...” diyeceksiniz... Sonra da Katar DAEŞ terör örgütünü besleyince ambargo uygulayacaksınız... Bu neyin kafası?
Düşünüyorum da... Şu Katar’a “ambargo” koyarken aslan kesilen Arap ülkeleri, neden göz göre göre FETÖ-PKK ve türevlerine destek veren ABD’ye, İngiltere’ye, AB ülkelerine karşı pisik oluyorlar anlayamıyorum!

CIA, MI6, BND, terör örgütlerinin kuluçka merkezi olduğu halde neden onlara karşı tek bir caydırıcı adım atmıyorlar?
Dişleri sadece Müslüman ülkeleri kesiyormuş demek ki... Zira pençelerini yalnız Katar’a gösteriyorlar! Oysa asıl terör örgütleri icat edip, başımıza bela eden İngiltere’ye, Amerika’ya, İsrail’e ağızlarını dahi açamıyorlar!

Eğer bir terör örgütüne destek vermek, böyle bir yaptırım gerektiriyordu ise Arap ülkeleri neden Amerika’ya, İngiltere’ye, Almanya’ya karşı bunun binde biri kadar olsun bir tepki koyamıyorlar?

Terörün merkez üssü Batı değil mi? Amerika değil mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan dışında, Amerika’ya ve Avrupa’ya “dürüst değilsiniz” diyebilecek yürekte bir kişi çıkmayacak mı?
Müslüman liderler, tıpkı Sarı Öküz hikâyesindeki gibi “bana değmeyen yılan bin yaşasın” diye diye Ortadoğu’nun altını üstüne getirdiler.
Dün Suriye idi hedef... Mısır’dı... Sıranın bir gün Katar’a yaptırım uygulayacak olan ülkelerden birine gelmeyeceğini kim garanti edebilir?

Müslüman ülkeler ne zaman akıllarını başlarına devşirecek?

Bir gün sudan bir bahaneyle ülkelerine çöktükleri vakit mi?

O vakit, bir şeyleri değiştirmek için çok geç değil mi?
Madem Trump, borçlarını ödemek için körfez ülkelerine muhtaç, körfez ülkeleri bunu neden avantaja dönüştürmesin ki?

Müslüman liderler neden bu kadar edilgen, ezik?

İsrail’e “one minute” diyebilen bir Mahmut Abbas yok?

Ülkesinde askeri üs bulunduran Amerika’ya, İngiltere’ye, Almanya’ya vs... “defol” diyecek bir İbadi yok?

Neden?

Neden bu kadar devşirmeye teşnisiniz?

Neden katillerinizin cenazesinde ağlayacak kadar sefil bir mahlûk görüntüsü veresiniz?

Neden terörist devletlerle birlikte kardeşlerinizi yiyesiniz?

Neden Sarı Öküz hikayesindeki ahmak öküzler gibi geviş getire getire “kurban” edilmeyi bekleyesiniz?

Şu mübarek Ramazan’da yaptırım uygulayarak sıkıntıya soktuğunuz oruçlu Müslümanlar değil mi?

Suriye’de yaşanan dram doyurmadı mı sizi?
Kana, şiddete, intikama, hırsa...
Hâlâ aç mısınız gerçekten?
Kıyılarınıza vuracak Aylan bebeklere?
Kimilerinin kaçtığı için, kimilerinin ise kaldığı için can verdiği Suriye gibi mi olsun Katar da?

Bir gün ölmeyecek misiniz?

Nasıl ölmek istersiniz? Bir ABD, İngiliz mandası olarak mı?
Nasıl yaşarsanız, öyle ölürsünüz!
Mahmud Abbas gibi katil Şimon Peres için ağlarsanız, Ariel Şaron gibi geberirsiniz! Net...
Şimdi istediğiniz gibi yaşayın... Öyle de ölün! Tercih sizin!
Bizden söylemesi...

Mehtap YILMAZ  -  YENİ AKİT

Muhammedün beşerun veleyse ke'l-beşeri, Bel hüve yâkûtetün ve'n-nâsü ke'l-haceri
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!
Bu Sayfa 0.05 Saniyede 21 Sorgu ile Oluşturuldu