Esad Nasıl Cani Yapıldı ?

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > GÜNDEMDEKİLER > Dünyadan > SURİYE > Esad Nasıl Cani Yapıldı ?
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> GÜNDEMDEKİLER > Dünyadan > SURİYE > Esad Nasıl Cani Yapıldı ?
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Esad Nasıl Cani Yapıldı ?  (Okunma Sayısı 4558 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
medine düşleri
Daimi Üye
**

« : 02 Şubat 2015, 03:53:04 ÖS 15 »

yaklaşık olarak 4 yıldır basınımızda hergün esad’ın nasıl bir cani olduğunun video veya resimleri ile yatıp kalkar olduk.İzlediğimiz bu görüntülerde Esad’ın ne kadar da cani ve zalim olduğunu duyduk ve gördük ama sorgulamayı hiç akıl etmedik,bu haberler gerçek mi yoksa Amerika ve israil’in ortadoğudaki planlarına geçit vermeyen bir yönetimin önce uydurma haberler ile cani ilan edilmesi ve ardından ortadan kaldırılmak üzere üzerine gidilmesi için uydurma haberler mi.

Sahte doktorlar ile çekilen görüntülerden,bin bir surat Ebu salah’tan,videosu çekilirken gülerek kalkan şehit haberlerinden,film sahnelerinin suriye diye verilmesinden,deprem görüntülerinin Esad katliam yaptı diye verilmesinden ve Algı yanılgı ve kontrolünün en üst seviyede yapıldığı asparagas haberlerden sonra şimdi yine bir algı kontrolü mekanizması işletilerek,insanların en zayıf noktası olan çocuklar üzerinden yalan haberler yapılıyor.

Sırf Esad katliam yaptı,çocuk öldürdü diyebilmek adına  kaçırdıkları çocuklara kimyasal silah kullanarak katleden ve videolarını çekerek Dünya basınına servis eden Katiller şimdi de Başka bir yalan haberi Sayfalarına taşıdılar.

16.02.2013 cumartesi günü. Mısır Süveyş şehrinde valilik binası yakınlarındaki çöp bidonu içinde ,temizlik işçileri tarafından iki günlük bir kız bebek bulundu.İşçilerin polisi çağırması ve polislerin yaptığı incelemede çocuğun yaşadığı anlaşıldı ,çocuk hemen Süveyş hastanesine nakledildi.
Olay üzerine savcılık soruşturma başlattı.Olayın gerçeği bu fakat el kaide teröristleri bu resmi alarak sayfalarında  “Esad ın askerleri çocukları katlediyor” yetişin diye haber yaptı ,haberi acıklı bir timsah gözyaşlarıyla şekillendirdiler.

Suriye konusunda yapılan haberlerin tamamı ya bu şekildedir veya Muhalif teröristlerin katliamları Esad’a maledilerek verilmiştir.Bütün bunların amacı ise Büyük Ortadoğu(Büyük İsrail) Projesini gerçekleştirme gayretidir.Suriye yönetimine yüklenenlerin tamamının niyetlerinde büyük İsrail devletini gerçekleştirme hevesi yatmaktadır.Bu gerçeği İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Perez’de Esad bizimle barışsaydı bunlar başına gelmezdi diyerek net bir şekilde ifade etmiştir
ozan_er
ozaner
Daimi Üye
**

adalet ve özgürlük dinimdir

« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2015, 11:41:28 ÖS 23 »

................. sabah akşam Katil cani vahşi Esedi savunuyorsun ,özel eğitim falanmı aldın ,yoksa mangır meselesi mi Ulan Suriyyeyi kan gölüne çevirmek ,bebekleri katletmek ,halkın üzirine varil bombaları atmak  yüzbinleri katletme,milyonları sürmek ülkeyi yerle bir etmeyi gözünü kırpmadan gerçekleştiren vahşi cani katilin nesini savunuyorsun birtek iyilik söyle katil caniyi nasıl savunursun ........

FECR
Genel Yönetici
*

Selam Hidayete Tabi Olana

« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2015, 11:18:49 ÖÖ 11 »

Sayın Medine Düşleri
Belli sitelerden aynı mihvaldeki yazıları buraya aktarıyorsunuz/ kopyalayıp duruyorsunuz. Buna son verin. Bundan sonra kopyalayıp yapıştırdığınız yazılar silinecektir. Zalim Esad taraftarlığını burada yapmayın.

medine düşleri
Daimi Üye
**

« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2015, 12:43:41 ÖS 12 »

Bu sitede artık yazı yayınlamayacağım için öncelikle  Bütün  değerli  okuyucularıma   teşekkür ediyorum . sitenin tek yanlı ,marjinal ,düşünceye sınırlama getiren , farklı fikirlere izin vermeyen , tek tip bir robot gibi düşünmemizi isteyen ,adeta ışid'in mantığı gibi ya benimsin ya kara toprağın dercesine ya benim gibi düşünürsün ya da yazılarını silerim ha! diyen sitenin FECR adlı  yöneticisine yazdığım cevaptır.

Birinci olarak Esadın zalim olduğuna siz ve Siyonist medya mı karar verecek ?  ya da rejim medyası gibi düşünme zorunluluğumuz mu var?Herkes aynı düşünüp aynı görecek se niçin herkesin ayrı bir aklı var?
İkinci olarak burası bir fikir platformu olarak alıntı yazılar yayınlıyorsun demişsiniz ,zaten sitenin özelliği bu değil mi? Alıntı olmayan kaç yazı var bu sitede?
Üçüncü olarak herkesin  aynı minvalde düşünmesi  imanın bir şartı mıdır?
Dördüncü olarak sizler israille aynı dili suriye için  kullanırken  rahatsız olmuyorsunuz da fikrinizin karşısın da olununca mı rahatsız oluyorsunuz? Seksen bir ilinde genel evleri olan ,faiz içki ve kumarın , her türlü şirkin cirit attığı Liak Kemalist rejimle birlikte  Suriye ye  çullanıp şeriat ve adalet istiyoruz demeniz iki yüzlülüğünüzü göster miyor mu? Kendi ülkenize niçin körsünüz önce onu açıklayın?
Beşinci olarak suriye halkını ve  Müslüman askerlerini öldürmek cihadsa niçin İsrail lle savaşmayı göze alamıyorsunuz?  da bir islam ülkesin de binaları yıkmak ,mazlum halkı yerinden etmek ve kafa kesmek cihad mıdır? Bu cihad mıdır yoksa cinayet midir okuyucular karar versin.
Altıncı olarak ;sizin farklı fikirlere tahammülsüzlüğünüz fikirsel mukabele gücünüz  olmadığı için beni  siteden atmak ve bundan sonraki yazılarımı silmekten söz ediyorsunuz .Aslolan Fikre karşı fikirle cevap vermektir tehdit değil. Bu sözleriniz sizin fikirsel ve düşünsel acziyetinizi Ve çaresizliğinizi  gösteriyor.
yedinci olarak ;”ozan er isimli küfür bazın ; direnişin yumruğu Bülent yıldırımın dilini çözdü “adlı yazının altına yazdığı küfürlerine bir tepki vermeyişiniz ve site kuralları gereği silmeniz gerekirken halen o böyle bir küfürbazı barındırmanız sizin tıynetinizi gösteriyor.
Sekizinci olarak ; sizin bu tek tip marjinal düşünme ve fikirden ,akıldan , seviyeden yoksunluğunuzu ispat ettikten sonra  siteyi sizinle başbaşa bırakarak ömür boyu mutluluklar diliyorum .Bundan sonra kendiniz çalar kendiniz oynarsınız
Atlas
Aktif Üye

« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2015, 01:14:06 ÖS 13 »

işin siyasi boyutunu bi kenara bırakalım..batı desteği ile ortaya çıkan isyanıda mahzurlu görerek bi kenara bırakalım ..esad sülalesinin geçmişine baktığımızda..hama vb bi sürü feci katliam mevcut..

öldürülen onbinlerce masumun kanını ..nasıl örteceksiniz..Siyonist medya vb argü..pek işe yaramaz..hama faciası gerçekleştiğinde büyük ihtimalle ya emzkli bebektiniz yada dünyada bile değildiniz..yanılıyormuyum..

hadi katliamlartıda geçtim..Nusayri oluşlarıda sizi rahatsız etmiyor mu..yahu Şiiliğe sahip çıkma refleksinin Nusayriliği hazmetme adına hangi araçları kullandığını merak etmiyor değilim..yahu Nusayriler islam dairesi içinde değiller ki..

bunu mutedil aklı başında şii alimler bile dile getiriyor..üstelik..

siz siyaseten küfrün ta kendisini üstelik yaşamadığınız bir ülke ve siyaseti adına savunma derdine neden düştünüz ki..

ve daha acısı bu derdinizin niçin islami öğeler ile süsleyerek hassasiyetlerimize  vurgu yapan göndermeler eşliğinde yapıyorsunuz ?

"Güneş herkesin üzerine eşit doğar ama;Gül başka, leş başka kokar.''(Mevlana Celaleddin Rumi)
medine düşleri
Daimi Üye
**

« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2015, 01:25:18 ÖS 13 »

TEPKİMİZ...

suriye de bir islami rejim yok deyip kendi ülkelerinde ki gayri islami rejime uysal davranıp  rejimlerin den  rahatsız olmadıkları için

ayaklarını bastıkları  T. C küfür rejiminden memnun olup devrimden söz etmezlerken ayaklarını hiç basmadıkları suriye de  Batı destekli devrim den söz ettikleri için

kendi ülkelerin deki gayri islami bir rejimle birlikte bir başka halkı müslüman olan ülkeye çullandıkları için

ABD ,israil suudi , katar , ve batı destekli bir cinayetler dizisini suriye de  bize cihad! diye tanıttıkları için

Suriye de Amerikan üsleri olmadığı halde    eylem  yapan bu GDO lu mücahitler ,türkiye deki amerikan üsleri ve israil konsolosluklarına  sessiz kaldıkları için

Geçmişte Hama da bir erken doğum yaptırıp kendileri avrupaya seyehate çıkan bu islamcı! liderler yüzünden  mazlumca suriye halkının kanına girdikleri için

bu siyonist  islamcı! takımından nefret ediyorum ve  müslüman bir rejim olmadığını söylediği halde Amerikaya yalakalık yapmayıp  israilin yanıbaşın da filistin için yıllarca bir Habeşistan görevi gören suriyeyi ve BU habeş kralını destekliyorum...BAŞKA BİR NEDEN YOK...  şia refleksi demişsiniz  şii değil sunniyim  bağnaz şiilik ve bağnaz sunnilik islamı temsil edemez.hangi mezhebin ,hangi ırkın üstün olduğu bir mesele değil suriye meslesi ,yıllarca insanlar farklı dinler ve mezheplerle bir arada yaşamışlar fitne olmadıktan sonra...

not; suriye bölümünde yukarda 3 Bölüm halin de  "hama dosyası ve suriye ihvanını "okursanız sanırım mesele daha iyi anlaşılır. okumadıysanız hama ile ilgili yorum yapmayın derim.
Atlas
Aktif Üye

« Yanıtla #6 : 03 Şubat 2015, 02:31:24 ÖS 14 »

ben suriyede islami rejim yok demedim..esedi neden hangi gerekçe ile savunuyorsun diyorum..esed ve avanesi nusayri diyorum..rejim kaynaklı kaygımı dile getirmedim ki..bana diğer islam coğrafyalarından çelişki misalleri verdiniz..gerek bireysel gerek toplumsal bazda hemde !!

şii değilim diyorsun..ama yazılarının neredeyse tümünde sunni teroristler görüyorum..şiiler aziz sunni adı geçen her cümlede canavarlaşmış azılı militanlar göze çarpıyor..

mazlum suriye halkı kim esed ve sülalesi mi..?

kanına girilen ve öldürülen insan sayısına ve taraf oldukları görüşe bakıldığında durum çok farklı manzara sizin aktardığınız gibi değil..

şii değilmişsiniz !! fakat en yaygın ahlaklarından 2 sini  ustalıkla bünyenize kabul etmişsiniz..takiyye ve mazlum edebiyatı..

basitçe soruyorum esed ailesini neden destekliyorsunuz..

"Güneş herkesin üzerine eşit doğar ama;Gül başka, leş başka kokar.''(Mevlana Celaleddin Rumi)
Atlas
Aktif Üye

« Yanıtla #7 : 03 Şubat 2015, 02:46:39 ÖS 14 »

yanlış anlamayın ama şiilerden (her anlayış ve meşrebinden) ciddi manada  nefret eden biriyim ..her anlamda yani ..nefretimin kökleri asırlar öncesine dayanır ilk haçlı seferlerinde islam alemine attıkları kazıklar hafızalarda tazeliğini korumuyor olsa da bazen hatırlatmak faydalı oluyor..sahabe dolayısı ile kuran düşmanlığından tutunda ..her türlü nane bunlarda

islam coğrafyasında irinli bir çıbandır şiiler tümörleşmiş et parçasıdır..varlık göstermeye başladıkları ilk zamanlardan bu yana değin islama ve islam coğrafyasına en ufak bir katkıları yoktur..ne cihada katılmış nede el uzatmışlardır ..en belirgin örneği haçlı seferleridir..öncesinde ve sonrasında

şii olmayan her müslüman ülke ve halklarına türlü desiseler ile saldırmış kan akıtmış ülkeler yıkmış azgın bir topluluk işte...çok şey var söylenecek..

neyse..

ne düşündüğümü bilin diye belirttim sadece  Wink

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: