selamun aleykum

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > HOŞGELDİNİZ > Hoşgeldiniz > Eleştiriler (Moderatör: Yonetim) > selamun aleykum
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> HOŞGELDİNİZ > Hoşgeldiniz > Eleştiriler (Moderatör: Yonetim) > selamun aleykum
Sayfa: 1 [2] 3 4   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: selamun aleykum  (Okunma Sayısı 35359 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kutbay
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #15 : 21 Şubat 2014, 05:11:38 ÖS 17 »

kullanıcı adına buraya kayıt olduğunuz mail adresini yazın şifreniz aynı olsun öyle deneyin bakalım

Allâhûmme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidinâ Muhammed
Müslüman
Süper Aktif Üye

Allah c.c kelamını kul kelamı ile eşitlemeyin.

« Yanıtla #16 : 21 Şubat 2014, 05:47:55 ÖS 17 »

Hay Allah ya,

Abi desenize mail adresiyle girin diye. Ne bileyim kullanıcı adı değince nikimle giriş yapıyordum. Neyse abi seni de uğraştırdık.
Yeni giriş yapacak olanlar mail adresiyle girileceğini bilsinler bari.
Müslüman
Süper Aktif Üye

« Yanıtla #17 : 21 Şubat 2014, 05:51:54 ÖS 17 »

Vayyyyyy
Su anda tapatalk tan girdim yazıyorum
Ama orjinal web sayfasının yerini hicbirsey tutmaz.
Ben orjinal severim.
Tapatalk in kerameti nedir anlayamadım.

İlk başta alışmakta zorlanıyor insan ama alıştıktan sonra sorun olmuyor. Çok daha hızlı ve pratik. İyi böyle
kutbay
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #18 : 21 Şubat 2014, 05:57:58 ÖS 17 »

ben kullanıcı adıyla giriş yapıyorum.
sizin kullanıcı adınızda türkçe karakter (ü) olduğu için sorun olabileceğini düşündüm ve bu öneride bulundum.

Müslüman
Süper Aktif Üye

« Yanıtla #19 : 21 Şubat 2014, 06:14:43 ÖS 18 »

ben kullanıcı adıyla giriş yapıyorum.
sizin kullanıcı adınızda türkçe karakter (ü) olduğu için sorun olabileceğini düşündüm ve bu öneride bulundum.

Anladım abi demek ki sorun türkçe karakterindeymiş.

Şu anda sorun yok tapetalk'dan yazıyorum. Tekrar teşekkürler
maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #20 : 21 Şubat 2014, 07:59:51 ÖS 19 »

Vayyyyyy  Azn
İkinci bir vay vakası yasiyorum...
Bu tapatalk denen icadı şimdi sevdim.
Zira forumda mesaj attığım konuya cevap yazılinca yeni sms uyarısı gibi cepten bana uyarı veriyor.
Korkun benden artık mesajlarınıza anında cevap yapistirabilirim
Teknoloji zehirlenmesi yaşayacağız allah akıl izan versin bana...

Tevekkeli sabah mahmurlugu ile ekranda bir mutaahhiri yazısı gördüm, sonra kayboldu. Uyku sarhoşlugu ayikamadim anlayamadım. ..

Verda Naz
Aktif Üye

« Yanıtla #21 : 21 Şubat 2014, 10:21:45 ÖS 22 »

Ben de geçende giriş yapamadım attınız beni sandım  Sad

Bu dünyası olmayan dinin, öteki dünyası da yoktur..!
kutbay
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #22 : 21 Şubat 2014, 11:22:08 ÖS 23 »

Öyle bir şey olsaydı atılmadan önce haberiniz olurdu. Kaldı ki, sizin gibi üyelerimiz için sabır katsayımız bir hayli yüksek. Ayrıca, sizinde bildiğiniz üzre sitemizde atılma girişimi çok ender Smiley

mutaahhiri
Üye
*

"Desem Öldürürler Demesem Öldüm"

« Yanıtla #23 : 22 Şubat 2014, 10:51:40 ÖÖ 10 »

a.s...
öncelikle hepinizin tapatalk ı hayırlı olsun. inş. tepetaklak olmadan (teknolajinin zararları size dokunmadan ) hayr üzere kullanırsınız Grin dün bu bölümde adım  geçmiş. benim tlffonuma sms gelmedi (pc kullanıyorum) ama, surekli aktif oldugum için gördüm Smiley sonunda birileri (hemde bir genel yönetici) beni fark etmiş.... Cheesy

şöyleki sabah mahmurluguyla beni görmüş olman normaldir. çünki kullandıgım tek sosyal medya burası... aslında burayı bırakmayı düşünüyordum.. benden bahsedilince vazıgeçtim  Wink  sebep derseniz: from un adı neydi; islami (yani burda çokça müslüman kardeşim var) düşünce (bunlar öle boş insan degil, ayettede övüldüğü üzere düşünen insanlar) istişare ( müminin en guzel özelliklerinden biri olan surekli istişare halindeler-fikir alışverişi) platformu (Yüksekçe yer.) ben bu adı böyle algıladım.

üzücü olan, geldiğimden beri, pek sakin bu from... hatta ilk başta kendi  kendime, istişare yapıyordum  Cheesy bir kaç arkadaşımı davet ettim, gelmediler... ses yokmuş fromda Sad hatta üzücü bir yakıştırma bile geldi... ''islami düşünce from'' u değilde ''ölü ozanlar derneği'' olabilirmiş adı diye.. Sad

derdim şu: iyi ke max 'öneriler ve eleştiriler' başıgı altında  benden bahsettin. yoksa bunları yazmaya çekiniyordum. müslümanları incitmek istemem. neyse, derdime gelirsek, neden bukadar guzel bir from u zai edelim.. bakıyorum da, surekli ziyaretçi (ki küçümsenemiyecek rakamlarda) olan arkadaşlar var.. fromu canlı tutsak ve burası adının   hakkını verse guzel olmazmı? from a şu veya bu eklensin demicem, çünkü zaten olması gereken tüm konular var maaşallah... ama katılım yok:(  inş. bu istişareme katılırsınız.. 

sürç i lisan ettiysem affola... Smiley

''FELAKETİN ORTASINDAYIZ.KAPİTALİZMİN BİZİ ULAŞTIRDIĞI YERDEYİZ.LAİK DEMOKRAT VE NEŞELİYİZ!'' İ.ÖZEL
serender
Emektar Yönetici
*

Dosdoğru ol!

« Yanıtla #24 : 22 Şubat 2014, 11:01:16 ÖÖ 11 »

Mutahhari (Güzel bir ad) Kardeşim;

Konuşmadığımız zaman düşünüyoruz.... Smiley
Çok ziyaretcisi varsa -ki elhamdülillah- Geçmişteki birikimin günceli aydınlatıyor olmasındandır...
Forumun eskilerinden olarak çok sık yazmak istemiyor olmamızın ;
1-Tekrara düşmemek,
2-Vakti israf etmemek ve
3-Sadra şifa olacak tefekküre haiz olamamak ... vs.. gibi mazeretlerimiz var... (Farklı düşünen yönetici arkadaşlarımız katılmıyorum diyebilirler..)

Bişey daha var, burası atıl filan değil... Sürekli birileri-yöneticiler de dahil- online oluyorsa -gelip gidiyorsa- her gün uğruyorsa... Bu atıl olmadığının işaretidir... Zai olmadığının da..

Lakin sizi dinlemek isteriz. Dilediğiniz başlığa dilediğiniz konuyu -soruyu-görüşü-fikri tartışmaya açabilirsiniz...

Memnun oluruz..

Hoşgeldiniz...

'Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz' 5/8
mutaahhiri
Üye
*

« Yanıtla #25 : 22 Şubat 2014, 09:05:17 ÖS 21 »

s.a. serender kardeşim...

Mutahhari (Güzel bir ad) Kardeşim;

teşekkür ederim. ama benim adım mutaahhiri... yanı arkadan gelen, son yetişen demek.. Smiley mutahhari : Takdir edilmiş, temizlenmiş, temiz. demek  Wink

nazik cevabınız ve guzel açıklamanız için tşk. ederim.  Smiley

Hoşgeldiniz...

hoşbulduk inş.

''FELAKETİN ORTASINDAYIZ.KAPİTALİZMİN BİZİ ULAŞTIRDIĞI YERDEYİZ.LAİK DEMOKRAT VE NEŞELİYİZ!'' İ.ÖZEL
maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #26 : 22 Şubat 2014, 09:13:03 ÖS 21 »

Önceki mesajların bilgisi gelmedi ama mutaahhiri arkadaşın bu mesajı 5 dakika içinde geldi. Tekniği tam anlayamadım
mutaahhiri
Üye
*

« Yanıtla #27 : 22 Şubat 2014, 09:24:06 ÖS 21 »

Önceki mesajların bilgisi gelmedi ama mutaahhiri arkadaşın bu mesajı 5 dakika içinde geldi. Tekniği tam anlayamadım

demek ki bu tapatalk kendi çapında takılıyormuş  Cheesy  teknolojiye guven olmazz...buda kanıtı  Angry 

s.a... Smiley

maxpayna
Genel Yönetici
*

« Yanıtla #28 : 22 Şubat 2014, 10:54:32 ÖS 22 »

Bak bu cevap gelmedi
Aleyküm selam Smiley
Verda Naz
Aktif Üye

« Yanıtla #29 : 23 Şubat 2014, 05:53:08 ÖS 17 »

demek ki bu tapatalk kendi çapında takılıyormuş  Cheesy  teknolojiye guven olmazz...buda kanıtı  Angry 

s.a... Smiley

Muteahhirin kardes hosgeldiniz :-)

Bu dünyası olmayan dinin, öteki dünyası da yoktur..!
Sayfa: 1 [2] 3 4   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: