İran İslam Devrimi'nin 35. yıl dönümü kutlandı...

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > İSTİŞARELER (İstişare Platformu) > Tarih (Moderatör: Yonetim) > İran İslam Devrimi'nin 35. yıl dönümü kutlandı...
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> İSTİŞARELER (İstişare Platformu) > Tarih (Moderatör: Yonetim) > İran İslam Devrimi'nin 35. yıl dönümü kutlandı...
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: İran İslam Devrimi'nin 35. yıl dönümü kutlandı...  (Okunma Sayısı 7990 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mutaahhiri
Üye
*

"Desem Öldürürler Demesem Öldüm"

« : 17 Şubat 2014, 02:20:59 ÖÖ 02 »

11 ŞUBAT 2014 / İran İslam Devrimi'nin 35. yıl dönümü kutlandı...

2 milyon (sadece kayıtlarda geçen) insanın ALLAH'ın hükmünü istiyoruz diye ayaklanıp, şehadete kavuştukları iran islam devriminin 35. yılı kutlandı... iran dört bır tarafındaki müslüman kardeşlerinin; ''Size ne oluyor ki, Allah yolunda ve "Rabbimiz, bizi halkı zalim olan bu ülkeden çıkar, bize katından bir veli (koruyucu sahib) gönder, bize katından bir yardım eden yolla" diyen erkekler, kadınlar ve çocuklardan zayıf bırakılmışlar adına savaşmıyorsunuz?( nisa/75) feryatlarına selim hislerini kapatmış ve İran İslam Devrimi'nin 35. yıl dönümü kutluyor...

Hala müslüman olan yürekler bu tabloya dayanamaz... iran bedir'i geçti, ama uhud' da çakılı kaldı...

iran sadece 35. yılını kutluyor...

neyin mi??

islam ve devrimin olmadığı belli...

“Ey kalplerin sahibi Allah’ım, kalbimi dininin üzerinde sabit kıl.” (Tirmizî;)

''FELAKETİN ORTASINDAYIZ.KAPİTALİZMİN BİZİ ULAŞTIRDIĞI YERDEYİZ.LAİK DEMOKRAT VE NEŞELİYİZ!'' İ.ÖZEL
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: