BURGER KİNG'DE AT ETİ KULLANDIĞINI KABUL ETTİ

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > GENEL (Bilgi Platformu) > Sağlık (Moderatör: Yonetim) > BURGER KİNG'DE AT ETİ KULLANDIĞINI KABUL ETTİ
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> GENEL (Bilgi Platformu) > Sağlık (Moderatör: Yonetim) > BURGER KİNG'DE AT ETİ KULLANDIĞINI KABUL ETTİ
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: BURGER KİNG'DE AT ETİ KULLANDIĞINI KABUL ETTİ  (Okunma Sayısı 1890 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TaLiA
Emektar Yönetici
*

« : 05 Şubat 2013, 04:09:16 ÖÖ 04 »

İngiltere'de bir anda ortaya çıkan ve ortaya çıktığı günden beri ülke gündemini meşgul eden ''at eti tüketiyoruz'' konusunda yeni bir gelişme yaşandı.

EN SONUNDA BURGER KİNG'DE AT ETİ KULLANDIĞINI KABUL ETTİ

Perakende devi Tesco'dan sonra Burger King'de et ürünlerine at eti karıştığını kabul etti.

İDDİA İNGİLİZ GUARDİON GAZETESİNDEN GELDİ

Guardion gazetesinde yer alan habere göre markalardan Burger King İrlanda'daki tesislerde burgerler için üretilen etlere at eti karıştığını doğruladı. Burger King bu yanlışın düzeltilmesi için üretim tesislerinin İrlanda'dan Almanya'daki tesislerine taşınacağını açıkladı.

FABRİKADAKİ ETLERDE VAR RESTORANLARDA YOK

Burger King ortaya çıkan iddialar üzerine yaptığı açıklamasında, fabrikada bulunan etler üzerinde yapılan testlerde çok az miktarda at eti bulunduğunu fakat bu etin restoranlara ulaşmadığını ve restoranlardaki etler üzerinde yapılan testlerde at etine rastlanmadığını iddia etti.
islamitayfun
Üye
*

« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2018, 10:50:30 ÖÖ 10 »

Tadı nasıl ki acaba Cheesy
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: