16 Temmuz Hareketi Bitti

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
anasayfa anasayfa ara giris kayit
   > GÜNDEMDEKİLER > Dünyadan > SURİYE > 16 Temmuz Hareketi Bitti
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla?
Şifre:

> GÜNDEMDEKİLER > Dünyadan > SURİYE > 16 Temmuz Hareketi Bitti
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: 16 Temmuz Hareketi Bitti  (Okunma Sayısı 1454 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
FECR
Genel Yönetici
*

Selam Hidayete Tabi Olana

« : 17 Temmuz 2012, 08:11:30 ÖÖ 08 »

16 Temmuz Gençlik Hareketi Açıldığı Gün Kapatıldı. Kapanışı da açılışı gibi anlamlı oldu.

Bütün kardeşlerime önemli not:
Bundan tam bir sene önce Suriye'de yaşananları gündeme getirmek için kardeşlerimizle birlikte 16 Temmuz Gençlik Hareketi'ni oluşturmuştuk. 16 Temmuz Gençlik Hareketi 1 sene içinde güzel işlere imza attı. Suriye meselesinin gündem olmasına katkı sağladı, Türkiye'nin dört bir yanında ümmet iftarları düzenledi, Afrika'ya 30 su kuyusu açtırdı ayrıca bir çok eylem ve programa imza attı. Gençlik Hareketi'nin çalışmalarına destek veren, katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Niyetler halis olduğu sürece Allah kimsenin çabasını, emeklerini boşa çıkarmaz.
Her güzel şeyi tadında, zamanında sonlandırmanın da o şeyi kurmak, oluşturmak kadar önemli olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı 16 Temmuz Gençlik Hareketi'ni gördüğümüz lüzum üzerine kapatıyoruz.
Peki bundan sonra susup yerlerimizde mi oturacağız? Kesinlikle ve asla... Bundan sonra ümmet için, mazlumlar için daha fazla çalışacağız, daha fazla ter dökeceğiz. Ümmetci gençlerle daha fazla birlikte olup, inşallah geçmişte yaptığımız çalışmalardan daha fazlasını gerçekleştirmeye gayret göstereceğiz.
İslam davasına yürekten gönül veren, ümmetimizi, kardeşlerini pazarlıksız seven, özgürlük ve adaleti hayatının vazgeçilmez unsurları olarak gören, İttihad-ı İslam'a inanan, dünyanın bütün mazlumlarını dost bilen, İslam'ı anlatmanın en doğru yolunun onu yaşamaktan, örnek olmaktan geçtiğini bütün hücreleriyle kavramış ümmetci gençlerle birlikte yürümeye inşallah devam edeceğiz. İsimler bizim için çok önemli değil, fakat bizden kendimizi illla bir isimle isimlendirmemizi isterseniz biz ümmetciyiz, ümmetci gençleriz.
Her insan, her hareket gibi 16 Temmuz Gençlik Hareketi'nin de hataları olmuştur. Hakkı olan varsa lütfen hakkını helal etsin.
Tanıyayım veya tanımayayım inanın hepinizi Allah için çok seviyorum. 16 Temmuz Gençlik Hareketi şimdilik sizlere veda etse de inşallah hep birlikte "Allah'a anlatacak güzel hikayeler" yazmaya devam edeceğiz. Hepinizi şimdilik Allah'a emanet ediyorum.

Kardeşiniz Adem Özköse

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: